Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SeaMonkey ikon

SeaMonkey 2.53.15

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

SeaMonkey  – Ücretsiz İnternet Tarayıcısı

 

SeaMonkey, all-in-one internet uygulama paketi geliştirmek için açık kaynak kodlu ücretsiz bir topluluk çalışması ürünüdür.

Böyle bir yazılım paketi daha önce Netscape ve Mozilla tarafından popüler hale getirilmiştir.  SeaMonkey; projeyi geliştirmeye devam ederek, bu ürün ile ilgili  yüksek kaliteli güncellemeleri sunmaya devam ediyor. Internet kullanımında ihtiyacınız olan tüm araçların bir arada olduğu bu projeden, sizlerde ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Internet tarayıcısı, e-posta okuyucusu, HTML editörü, web geliştiriciler, haber kaynakları ve IRC sohbet aracları ile beraber toplu kullanım araçları içeren bir yazılımdır.Tarayıcının paketinin özünde sekmeli sayfalar, pop-up engelleme, akıllı konum çubuğu, yazarken bulmak ve bir çok popüler özellikleri ile, kardeş Mozilla Firefox  render motoru ve uygulama platformuna sahiptir. Böylece mükemmel ve işlevsel bir web deneyimi yaşamanızı sağlar. Programın macOS sürümünü de bu sayfadan indirebilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

SeaMonkey

Özellikler:

 Sekmeli Tarama: Sörf yapmak için iyi bir özelliktir. Tek bir pencere il birden fazla sayfa görüntülemesi yapabilirsiniz.
Eklentiler: Ek işlevsellikler ile beraber çok sayıda kolaylıklar sağlar. Bu sayede çerezler ve verileri kolay yönetme imkanı oluşur.
Temalar: Binlerce tema desteği sayesinde, tarayıcınıza görsellikler katarsınız.
Beslemeler: Sunduğu RSS ile Mail & Haber Grupları bileşeni bir iç okuyucuya abone olan bir okuyucuyu seçmenize olanak verir.
Açılır pencere engelleyicisi : Can sıkıcı reklam pencerelerini önleyerek, kesintisiz sörf yapmanızı sağlar.
Güvenli Mod: Uyumsuz eklentiler ile meydana gelebilecek sorunları çözmeye yardımcı olur.

 

 

Yazan: meto

SeaMonkey 2.53.15 YAPILAN YORUMLAR