Second Life 6.5.3.568554

 
 

Second Life – Sanal Gerçeklik ve Tasarım Oyunu

 

Second Life‘a girdiğiniz andan itibaren, insanlar, eğlence, deneyimler ve fırsatlarla dolu, hızla büyüyen bir dijital dünya keşfedeceksiniz.

Sanal gerçeklik oyunları son birkaç yıldır popüler hale geldi ve tüm bunlar esas olarak Second Life’ın ortaya çıkmasından kaynaklanıyor. Bu başlık, size başka bir hayat yaşayabileceğiniz paralel bir sanal gerçeklikte sizi temsil edecek bir karakter veya avatar oluşturma olanağı sunar.

Secand LifeProgramı ücretsiz olarak indirdikten sonra, toplumu, sosyal ağları ve iletişim kavramlarını entegre edecek yenilikçi bir sanal gerçeklik oyunu keşfedeceksiniz. Özünde, kendi sanal karakterinizi oluşturmanız ve bu paralel realitenin diğer kullanıcılarıyla karışmanız gerekecektir.

motor

Ayrıca yaratıcılığınızı hayata geçirme imkanı sağlayan bu program ile, oluşturduğunuz tasarımlar ile para kazanma fırsatı da yakalayacaksınız. Program kapsamında,  interaktif 3B nesneler, benzersiz deneyimler, küresel topluluklar ve daha fazlası, sizin gibi insanlar tarafından yaratılıyor. Böylece yarattığınız öğeleri küresel pazarda paraya dönüştürme fırsatı elde edebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

second-life-1480-1

 

Yazan: meto

Second Life 6.5.3.568554 YAPILAN YORUMLAR