Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Secure Delete ikon

Secure Delete 22.12.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Secure Delete – Dosyaları Kalıcı Silme Yazılımı

 

Secure Delete, bilgisayardan sildiğiniz dosyaları kalıcı olarak silmek için geliştirilmiş ücretsiz bir araçtır. Bu araçla yapılan silme işlemi geri alınamaz.

Bu yazılım, dosyaları ve klasörleri kalıcı olarak güvenli bir şekilde silmek için kullanabileceğiniz etkili bir programdır. Yazılımı kullandığınızda, seçilen dosyalar ve klasörler Geri Dönüşüm Kutusu’na gitmez ve kurtarılamaz. Bu kalıcı silme aracı, ihtiyaç duyduğunuz güvenlik düzeyini seçmenize olanak tanıyan ve işlem hızını yansıtan çeşitli güvenlik seçenekleri ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Program üç şekilde kullanılabilir:

(1) Güvenli bir şekilde silinmesini istediğiniz dosyaları veya klasörleri ana pencereye sürükleyip bırakın.
(2) Ana ekranda Dosya Ekle’ye tıklayarak gerekli dosyaları seçin.
(3) Windows Gezgini’nde herhangi bir dosya veya klasörü seçin ve Gönder seçeneğini seçin, ardından Güvenli Silici’yi tıklayın. Bu kadar basit.

Basit bir arayüze sahip olması, kalitesi düşük bir program olduğu anlamına gelmez. Bilakis tam tersi. Basit arayüz,  yeni kullanıcıların işini daha da kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Yazılımın içinde, veri imhası için kullanılmakta olan birçok güçlü algoritma vardır. Bu nedenle, yeni bir kullanıcı olsanız bile, mümkün olan maksimum güvenliği nasıl elde edeceğinizi kolayca anlarsınız.

Daha fazla özellik eklendikçe veya geliştirildikçe, programı güncel tutmak için yeni güncellemeler gönderilecektir. Güncelleme işlemi otomatik ve arka planda olduğu için sizi yormayacaktır. Bu program, dünyaca ünlü derecelendirme kuruluşları ve blog yazarlarından çok sayıda ödül aldı.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Secure Delete

 

Yazan: meto

Secure Delete 22.12.0 YAPILAN YORUMLAR