Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SensArea_ikon-removebg-preview

SensArea 1.12.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

SensArea / Bu Program Kaldırılmıştır!

 

SensArea, videolara efekt eklemek için kullanacağınız bir programdır. Video içeriğindeki nesneleri düzenlemek ve değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Video kliplerini kare kare düzenlemek için veya  erişilebilir uygulamaları kullanarak içeriğinize bir izleme işlevi uygulama olanağı sağlar. Video düzenleme ile ilgileniyorsanız, çeşitli özelleştirme araçları sunabilen ve aynı zamanda onları oldukça düşük karmaşıklık düzeyinde tutan güvenilir bir araca ihtiyacınız olabilir. Tatmin edici sonuçlar elde etmek için güvenebileceğiniz çok çeşitli yazılımlar bulunsa da, programın yaptığı gibi bunların çoğu kare kare düzenleme işlevleriyle gelmiyor.

Temiz kullanıcı arayüzü bulunmaktadır. Uygulama, fonksiyonlarını menüler dizisine gizlemeden özenle düzenleyen şık bir tasarıma sahiptir, bu nedenle çoğu kişiye büyük çaba göstermeden erişebilmenizi sağlar. Ana pencere, videonuzu önizleyebileceğiniz, katmanları veya kareleri düzenleyebileceğiniz, içeriğiniz için oynatma işlevlerine erişebileceğiniz ve çeşitli filtreler uygulayabileceğiniz birkaç bölüm sunar.

Erişilebilir arayüzüne rağmen, programın en önemli işlevlerinden bazıları sınırlı ya da işlevsel değil. Örneğin, fırça aracıyla maske oluşturmak her zaman işe yarama, seçim aracıyla birkaç öğe seçmek işe yaramaz ve birden fazla maske öğesi oluşturmak mümkün değildir.

Araçlardan herhangi birini kullanarak yalnızca tek bir maske oluşturabilirsiniz, ancak araçları daha karmaşık bir seçim oluşturmak için birleştirmek, her zaman beklenen sonucu vermez. Maskelerin enterpolasyonunu enterpolasyon yapmak veya iptal etmek mümkündür, ancak bu fonksiyon oldukça zor olabilir, bu nedenle entegre kullanım kılavuzu içeriğini kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Geçerli seçimden memnunsanız, içeriğinizi görsel olarak değiştirebileceğiniz, Pixelize, Blur, Cartoon, Binarize ve Sepia gibi birden fazla efekt sağlayan düzenleme bölümüne devam edebilirsiniz. İşlevsellik kusurlarına rağmen, bu uygulama sonuçlarınızı SWF, XML ve AVI gibi çeşitli biçimlere vermeyi destekler. Sonuç olarak, program size kare kare video düzenleme işlevleri sağlayabilir, ancak birçok önemli özelliğin amaçlandığı gibi çalışmayabileceğini veya hiç çalışmayabileceğini unutmayın.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

SensArea

 

 

Yazan: meto

SensArea 1.12.1 YAPILAN YORUMLAR