Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SepPDF-ikon

SepPDF 3.63

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

SepPDF  – Ücretsiz PDF belgeleri bölme Yazılımı

 

SepPDF, çok sayfaları olan  PDF belgeleri bölmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Resim kalitesinde taşınabilir belgeler dediğimiz PDF dökümanlar, dijital ortamdaki hayatımızın en önemli dosyalarıdır. Resmi, kurumsal veya kişisel olarak paylaştığımız PDF dosyalar bazen o kadar çok sayfalı gelmekteler ki, aslında işimize yarayan belkide bir iki sayfasıdır. Daha sonra tekrar birilerine göndermek istediğimizde, dosya büyüklüğü yüzünden zaman kaybı olmaktadır.

Ayrıca, büyüklüğü nedeni ile arşivlerimizde gereksiz olarak fazladan yer kaplayacaklardır. Bu yüzden saklamak veya tekrar birilerine göndermek istediğimiz ve esas işimize yarayan bölümlerini ayırmak istediğimiz PDF dosyasını Program ile bölerek, sadece işimize yarayan kısımlarını değerlendirebiliriz. Programı sitemizden tek tıklamayla indirip ücretsiz olarak hemen kullanabilirsiniz.

Bu taşınabilir bir program olduğundan, Windows Kayıt Defteri’nde herhangi bir iz bırakmadığını belirtmek önemlidir. Bunu herhangi bir USB flash sürücüye veya diğer cihazlara kopyalayabilir ve PDF’leri esintiyle bölmeniz gerektiğinde yanınızda götürebilirsiniz.

Yalnızca birkaç yapılandırma ayarına erişim sağlayan basit bir arayüze sahiptir. Dosyalar, “sürükle ve bırak” desteği veya yerleşik göz atma işlevi kullanılarak listeye eklenebilir. Uygulama, kullanıcıların orijinal dosyada bulunan her bir sayfa için ayrı PDF dosyaları oluşturmasına veya bir başlangıç ​​ve bitiş sayfası belirtmesine olanak tanır. Varsayılan olarak, program PDF’leri otomatik olarak orijinal olanlarla aynı konuma kaydeder, ancak bir kaydetme dizini seçmek mümkündür.

Ek olarak, bölünmüş dosya sayısı belirtilen değeri aşarsa  bir uyarı mesajı görüntülemesini sağlayabilirsiniz. Testlerimiz sırasında, uygulamanın bölme işlemini çok hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebildiğini fark ettik. Sistem performansını yavaşlatmaz veya diğer programların işlevselliğine müdahale etmez.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

 SepPDF

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

SepPDF 3.63 YAPILAN YORUMLAR