Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Simple Sticky Notes ikon

Simple Sticky Notes 5.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Simple Sticky Notes – Masaüstü Not Uygulaması

 

Simple Sticky Notes, önemli işleri hatırlatmak için masaüstünüze renkli post-it yapışkanlar yerleştirmenizi sağlayan not alma uygulaması.

Post-it notlarında hatırlamanız gereken çeşitli ayrıntıları not almak ve bunları çalışma alanınızdaki çoğu yüzeye yapıştırmak oldukça etkilidir. Bu program, hatırlamanız gereken günlük işleri kaybetme riski olmadan gerçek post-it benzeri bir hizmet sunar.

Özelleştirilebilir, yapışkan not şeklinde bir kullanıcı arayüzü içerir

Uygulamanın arkasındaki konsept gerçekten basit olsa da, program özelleştirilebilir ayarların kapsamlı bir listesi ile birlikte geliyor. Varsayılan olarak, notlar sarıdır, ancak renkleri diğer kullanılabilir gölgelerden herhangi birine değiştirilebilir. Yazı tipi adı, stili, boyutu ve rengi de değiştirilebilir. Ayrıca, varsayılan başlık oluşturma tarihini veya saatini görüntülemek için değiştirilebilir.

Bu yardımcı program kısa yol tuşlarını destekler. Bunlar önceden tanımlanmış olsa da, ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir. Böylece, yeni notlar oluşturabilir, sadece birkaç tuşa basarak tüm notları gösterebilir veya gizleyebilirsiniz.

Düzenlemeyi destekler ve alarm ayarlamanızı sağlar

Alarmlar, zamanı tanımlayıp mevcut seslerden birini seçerek de oluşturulabilir. Program MP3 eklemenize izin veriyor, ancak bazı tonlar çevrimiçi olarak mevcut. Her notun opaklığını değiştirebilir ve onlara yeni bir renk verebilirsiniz. Ayrıca, onları her zaman diğer karelerin üstünde olacak şekilde ayarlayabilirler.

Program birkaç zengin metin düzenleme aracı ile birlikte gelir. Örneğin, tarih ve saati ekleyebilir, madde işareti listeleri oluşturabilir ve metin hizalamasıyla uğraşabilirsiniz. Kalın, italik, altı çizili ve üstü çizili gibi bazı geliştirme seçenekleri de mevcuttur. İçeriği kesebilir, kopyalayabilir ve yapıştırabilirsiniz.

Simple Sticky Notes VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Simple Sticky Notes

 

Yazan: meto

Simple Sticky Notes 5.8 YAPILAN YORUMLAR