Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
skype ikon

Skype 8.96.0.408

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

20Skype – Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

 

Skypegörüntülü ve sesli iletişim teknolojisinin geldiği en üst seviye diyebiliriz. Bunun dışında kontör ve skype telefonu alarak, çok ucuza konuşma paketine sahip olabilirsiniz.

Bu program bilgisayar, tablet ve bütün akıllı telefonlarda kullanılabilen en popüler görüntülü iletişim programıdır. Türkiye, almanya, Fransa, Rusya, Amerika, Japonya, Sibirya ve neresi olursa olsun hiç farketmez; dünyanın her yerindeki yakınlarınızla ücretsiz ve hatta görüntülü sohbet edebilirsiniz. Görüntülü sohbet programları arasında en verimli ve en kaliteli görüntü desteğine sahip olması ve gerektiğinde konferans özelliğinede sahiptir.

Bu program sayesinde, sohbet anında yazılı mesaj, link ve dosya paylaşımları da yapabilirsiniz. Bilindiği üzere, Microsoft tarafından MSN messenger hizmeti durdurulumuş olup, messenger hesapları Skype’a taşınmıştır. İlk defa kullanmak isteyenler ise, alacakları bir Microsoft hesabı ile programı kullanabilirler. Görüntülü sohbet gerçekleştirmek için, mutlaka bir ses kartı, mikrofon ve kameranız olmalıdır.

Kullanımı son derece kolaydır. Kişi arama bölümünden, Microsoft hesabı olan tanıdıklarınıza davet göndererek karşılıklı olarak birbirinizi eklemeniz gerekiyor. Daha sonra kişi listenizdeki herhangi birine çağrı göndermeniz yeterlidir. Android sürümü,  iOs sürümü ve MAC sürümünü bu sayfamızda indirebilirsiniz.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

skype

Neler Yapabilirsiniz?

 Tek bir uygulamayla mesaj gönderin, sesli ve görüntülü çağrılar yapın.
 Ücretsiz görüntülü grup çağrılarıyla herkesi bir araya getirin.
 Resim ve dosya gönderin veya ekranınızı paylaşın.
 Çağrılarınızı ve mesajlarınızı farklı dillere çevirerek dünyanın dört bir köşesinden istediğiniz herkesle konuşun.

 Sistem Gereksinimleri:

 32 veya 64 bit Windows® XP + SP3, Vista, 7, 8, 8.1 veya 10 işletim sistemine sahip bilgisayar.
 İnternet bağlantısı – geniş bant en iyi seçenektir (sesli çağrılar için GPRS desteklenmez).
 Hoparlör ve mikrofon – dahili veya ayrı.
 Sesli çağrılar için 100 kbps indirme / 100 kbps yükleme hızına sahip geniş bant bağlantısı kullanmanızı öneririz.
 Görüntülü grup görüşmesi için çağrıdaki herkesin bilgisayarında Windows veya Mac için Skype 5.0 ya da üzeri bir sürüm ve web kamerası bulunmalıdır.
 En iyi kalite için, 4 Mbps indirme / 512 kbps yükleme hızına sahip yüksek hızda bir geniş bant bağlantısı ve Core 2 Duo 1,8 GHz işlemcili bir bilgisayar kullanmanızı öneririz.
 En az 512 kbps indirme / 128 kbps yükleme hızına sahip yüksek hızda bir geniş bant bağlantısına ve 1 GHz işlemcili bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.

 

 

Yazan: meto

Skype 8.96.0.408 BENZER İÇERİKLER
Skype 8.96.0.408 YAPILAN YORUMLAR