Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Slack ikon

Slack 3.4.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Slack  – Şirket İçi İletişim ve Mesajlaşma Programı

 

Slack, ofis ortamı ve çalışma alanları için, mesajlaşma ve iletişim ihtiyacını gidermek adına geliştirilmiş bir takım içi iletişim ve etkileşim platformudur.

İletişimin gerektiği bir çok alanda kullanılan bu program, 30 fazla programlama dilini desteklemekte birlikte ekip içi metin mesajlar ve kod paylaşımı işini en iyi şekilde sağlar. Ayrıca gerektiğinde mesaj ve iletiler için kısayol ataması yaparak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Program Google Drive ve Dropbox ile uyumlu çalışsa da, döküman takibi konusunda Whatsapp kadar başarılı değil.

Programın tercihler menüsünden Türkçe dil ayarları yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde tercihler bölümünden Yazı, font ayarlamaları yapabilirsiniz. Bildirim ayarlarını özelleştirme seçeneği sayesinde istemediğiniz bildirimleri almazsınız. Her yerden, Android, ios, web, masaüstü platformları ile erişim imkanı sağlayabilirsiniz. Şuanda özellikle oyun geliştiriciler kod paylaşımı için bu programdan en iyi şekilde faydalanmaktadırlar. Şirket içi mail iletişimini rafa kaldıracak bu programı kullanmak isteyenler hemen indirip ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirler.

 

 

 

Yazan: meto

Slack 3.4.2 BENZER İÇERİKLER
Slack 3.4.2 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları