Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Slim Browser 17.0.2.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Slim Browser – Alternatif İnternet Tarayıcısı

 

Slim Browser, Pop-up katili ve reklam engelleyici gibi kullanıcı dostu bir arayüzle desteklenen birçok yararlı özellik sağlayan taşınabilir ve hızlı çok sekmeli web tarayıcısıdır.

Programı herhangi bir bilgisayarda az bir çaba ile çalıştırmak için bir USB flash sürücüye veya benzer bir depolama birimine taşımak da mümkündür. Dahası, Windows kayıt defteri yeni girdiler almaz ve program kaldırıldıktan sonra artık dosyalar sabit diskte kalmaz.

Arayüz temiz ve rahattır. Diğer tarayıcılardan yer imlerini içe aktarabilir, geçerli web sayfasının veya seçilen alanın çerçevesini yakalayabilir, bir yazım denetleyicisi kullanabilir ve dili seçebilir, ayrıca çeviri dillerini ayarlayabilirsiniz.

Buna ek olarak, grupları ve sık kullanılanları düzenleyebilir, iletişim kutularını hızlı bir şekilde kaydedilmiş formlarla, en iyi eşleşmeyi, geçerli veya seçilen kimliği doldurabilir ve sayfa içeriğini Facebook, Twitter, WordPress, Gmail ve Yahoo! Posta.Internet Explorer eklentilerini yönetmek ve geçerli sayfayı IE ile açmak, açılır pencere ve reklam engelleyicileri etkinleştirmek, takma ad tanımlarını ve atanmış site adlarını ayarlamak ve bir yedekleme ve geri yükleme hizmeti kullanmak mümkündür.

Seçenekler panelinden yerleşik bir indirme yöneticisini etkinleştirebilir, konum ayrıntıları belirleyebilir, tarayıcıdan çıkışta web tarayıcı öğelerini temizlemesini isteyebilirsiniz (örn. Adres çubuğu geçmişi, çerezler, simge önbelleği), bir ana şifre ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Uygulama iyi bir yükleme hızına sahiptir ve düşük CPU ve RAM kullanır. Sorunsuz çalışır ve Windows’un hata iletişim kutularını asmasına, çökmesine veya açılmasına neden olmaz. Sonuç olarak, bu tarayıcı Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Opera gibi popüler web tarayıcılarına hoş bir alternatiftir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Slim Browser

 

 

Yazan: meto

Slim Browser 17.0.2.0 BENZER İÇERİKLER
Slim Browser 17.0.2.0 YAPILAN YORUMLAR