Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SlimDrivers ikon

SlimDrivers (DriverUpdate) 6.0.4.31

SlimDrivers  – Driver Kurma ve Güncelleme Yazılımı

 

SlimDrivers, yeni adıyla (DriverUpdate) bilgisayardaki driverları güncellemek veya kurmak için kullanabileceğiniz bulut teknolojisiyle çalışan ücretsiz bir yazılımdır.

Doğru yüklenmeyen sürücüler veya güncelleme gereği olan sürücüler yüzünden zamanla bilgisayarınız hatalar verir. Bu hataları önleme ve sürücülerin işlevselliklerini yerine getirebilmeleri için, doğru sürücüleri yüklemek veya sürücüleri güncellemek gerekmektedir.Tek tek sürücüleri güncellemek ise başlı başına zor bir iştir. Bu program ile sürücü güncellemelerini ve yedeklemelerini son derece kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Program deneme sürümdür. Programı sitemizden indirip deneyebilir, tam sürüme geçmek istediğinizde 29.97$ ödeyerek sahip olabilirsiniz. Programı virüs taramasından geçirmenizi öneririz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

 

SlimDrivers

PROGRAM VİDEOSU

Neler Yapar:

 PC’nizde Optimizasyon
Bilgisayar fonksiyonu ve kullanıcı erişilebilirliğini artırmak  dahil olmak üzere, son sürücüleri almak için  güncelleme yaparak bilgisayarın daha bir performanslı çalışmasını sağlar.
 Daha Çok Kontroller
DriverUpdate ile PC’nizde çeşitli sürücülerin denetimini yapar. Eski sürücüleri bulmak eski sürücüleri güncellemek ve sadece  bu sürücüler içinden bozulmuş olanları sürücüleri geri kazandırmak.
 Sürücü ile ilgili hataları hızlı tamir
DriverUpdate otomatik beklenmedik hatalar ve uyumsuzluklar göz önüne alarak,  sorunları tamir ve süreçleri kurmak için donatılmıştır.
 DriverUpdate sizin için zor işleri yapar
Bir sürücünün süresi geçmiş ise güncellemeleri otomatik olarak başlatarak sürücüleri en yeni sürümüne yükseltir.
 Yeni Teknoloji Verimliliği en üst düzeye kadar Çıkarır
Tüm taramalar eşit oluşturulmuştur. DriverUpdate Windows Aygıt Yöneticisi, Windows Sistem Yöneticisi ve Windows Update Online ile kontrolleri koordine analiz teknolojisindeki son gelişmeleri uygular.

 

 

Yazan: meto

SlimDrivers (DriverUpdate) 6.0.4.31 BENZER İÇERİKLER
SlimDrivers (DriverUpdate) 6.0.4.31 YAPILAN YORUMLAR