SmartPixel 4.0

SmartPixel – Ekran Videosu Çekme Programı

 

SmartPixel, Windows ve Android için kullanımı kolay ücretsiz bir ekran kaydedici ve video düzenleyici araçtır. Neredeyse tüm bilgisayar ve mobil oyunlarla uyumlu olan sorunsuz bir D3D kayıt teknolojisi özelliğine sahiptir.

Zengin video düzenleme özellikleri sayesinde, daha az CPU tüketimi ve daha az disk kullanımı ile 1080P HD yüksek kalitede kolayca profesyonel videolar oluşturmanıza yardımcı olur. Oyun videolarına ek olarak, masaüstü ekran videoları, eğitim videoları, web kamerası videoları ve kişiselleştirilmiş müzik videolarını yakalamak için yaygın olarak kullanılır. Ev kullanıcıları için en iyi ücretsiz video kaydedici ve editör yazılımlarından biridir.

Smartpixel ekran kaydedici, alan, tam ekran ve PIP ekran yakalama moduna sahiptir. Alan modu, masaüstü ekranının belirli bir bölümünü yakalamaya yardımcı olurken, PIP modu, masaüstü ekran yakalama sırasında web kamerası videolarını mikrofon sesi olarak kaydetmeye yardımcı olur. Bu program oyun öğretici videolar oluşturmak için mükemmel bir oyun kaydedici yazılımdır. Yetenekli bir video yapımcısıysanız, bu program çeşitli video efektleriyle etkileyici web kamerası videoları yakalamanıza yardımcı olabilir.

Kayıt ayar panelinde, daha iyi video kalitesi için çözünürlükleri, kare hızlarını ve parlaklığı serbestçe ayarlayabilirsiniz. Bu program ve video düzenleyici, ekran yakalamaya ek olarak, videolarınızı birkaç dakika içinde kırpmanıza, birleştirmenize ve bölmenize yardımcı olacak kullanımı kolay olarak video düzenleme özellikleri sunar. Videolarınıza altyazılar, metin efektleri, filtreler, arka plan müziğini, ses klipleri ve çeşitli dublajlarıı etkili bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm fikirler, videolarınızda gerçekleştirebilirsiniz! Video düzenleme tamamlandıktan sonra, video klip FLV, AVI, MP4, WMV ve diğer genel formatlarla dışa aktarılabilir. Bir video oyuncusuysanız, sosyal hesaplarınızı bağlayıp video başlığını ve açıklamaları girerek videolarınızı doğrudan program aracılığıyla yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

smartpixel

 

 

Yazan: meto

SmartPixel 4.0 YAPILAN YORUMLAR