Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Snap Camera ikon

Snap Camera 1.21.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Snap Camera – Webcam Eğlenceli yüz Efektleri

 

Snap Camera, web kamera görüntüsüne efektler ekleyerek görüntünüzü eğlenceli hale getirmenizi sağlayan bir uygulamadır.

İnternet üzerinden sohbet etmek her zamankinden daha kolay hale geldi, her yerde yüksek hızlı bağlantı, insanların gezegenin en uzak yerleri dışında neredeyse her yerde canlı görüntülü sohbetler yapmasını mümkün kılıyor. Görüntülü konuşmaları canlandırmanın eğlenceli bir yolu, sıkıcı bir konuşmayı yepyeni bir seviyeye taşıyabilecek emojiler, filtreler ve lensler kullanmaktır. Görüntülü sohbet deneyiminizi geliştirmenin bu tür bir yolu,  bilgisayarınızın web kamerasını kullanırken yüzünüze lens uygulayan Snap Camera‘nın kullanılmasıdır.

Canlı yayın veya görüntülü sohbet için harika bir uygulama

Bu uygulama, kendisini yalnızca bir sohbet geliştirme aracı olmakla sınırlamaz, aynı zamanda Twitch hizmeti gibi canlı bir web kamerası akış geliştiricisi olarak da sınırlandırmaz. Ayrıca, izleyicilerinizin akışınızda kullandığınız Lenslerin kilidini açmasına ve izleyiciler kanalınıza abone olduğunda özel Lensleri etkinleştirmesine olanak tanıyan Snap Camera uygulamasıyla birlikte çalışan güçlü bir Twitch Uzantısına sahiptir.

Diğerlerinin ne gördüğünü tam olarak bilin

Bu programa sahipken, izleyicilerinizin gördüklerinin bir ön izlemesini de alırsınız, böylece lensleri karıştırmamanızı ve onları kullanırken iyi görünmenizi sağlar. Giriş videosuna bir Lens uygulamak kolaydır, çünkü tek yapmanız gereken, kendisi oldukça kapsamlı bir liste olan Öne Çıkan Lensler arasından bir Lens seçmek.

Geniş lens kitaplığından seçim yapın

Programın lens listesi, bazıları Snapchat Lensleri oluşturmak için bir araç olan Lens Studio aracı kullanılarak oluşturulmuş bazı kullanıcılarla çok büyüktür. En sık kullandığınız ve favorileriniz olan lensler bu şekilde işaretlenebilir ve artık her zaman ilk öneriler arasında görünecekleri için onları bulmayı kolaylaştırır. Dahası, belirli bir lensi biliyorsanız, ancak onu aramak çok uzun sürüyorsa, Lens arama çubuğunu tıklayıp ardından ad veya yaratıcı adına göre Lensleri arayabilirsiniz.

Snap Camera VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Snap Camera

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

Snap Camera 1.21.0 YAPILAN YORUMLAR