Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Soft4Boost Document Converter 7.2.1.917

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Soft4Boost Document Converter – Belge Dönüştürme Yazılımı

 

Soft4Boost Document Converter, Belgeleri dönüştürmenize, DVD yazmanıza ve görüntüleri düzenlemenize olanak tanıyan çok çeşitli ses ve video yardımcı programlarından oluşan bir çoklu multimedya yazılım paketi.

Günlük etkinliklerinize bağlı olarak, bilgisayarınızın çok çeşitli dosyaları işlemesi ve bunlarda çeşitli işlemler gerçekleştirmesi gerekir. Ayrıca, CD veya DVD gibi çıkarılabilir aygıtlarda bilgi depolamanın yanı sıra cep telefonunuza veya tabletinize veri aktarmak için de kullanabilirsiniz.

Program, ister optik ortama dönüştürmek, düzenlemek ister yazmak olsun, multimedya dosyaları söz konusu olduğunda her türlü ihtiyacınızı karşılayacak bir dizi araç getirmeyi kendi başına üstlenir. Ayrıca, bilgisayarın performansını arttırmak ve istenmeyen önemsiz dosyalardan kurtulmak için bir sistem güçlendiricisini de paketler.Kısa ve oldukça sorunsuz bir kurulumun ardından, bu tür dosyaları başarıyla okuyabilmek için sisteminizde Microsoft Office‘in olmasına bile gerek olmadığından programı başlatabilir ve belgeleri hemen dönüştürmeye başlayabilirsiniz .

Ana pencere, çalışmak istediğiniz öğeleri yüklemenize olanak tanır, hatta sürükle ve bırak işlemlerini destekler; ekranın sağ tarafında, çıktı öğelerinin isim desenini yapılandırma imkanı ile hedef formatı seçebilirsiniz.

Ses programları koleksiyonu ile ilgili olarak, paket size bir dönüştürücü, mikser ve hatta müzik parçalarını değiştirmek için kullanabileceğiniz bir düzenleyici sağlar. Mikser temel olarak, çeşitli eklentiler ve diğer ses efektleri yardımıyla kendi müziğinizi oluşturmak için düzenlenebilen ve düzenlenebilen kapsamlı bir ses örnekleri seçiminden oluşur.

Resimlerinizin özelliklerini düzenlemeniz veya ayarlamanız gerekirse, bir dizi görüntü düzenleyici de sunar. Program, dosyalarınızı çok çeşitli formatlarda dışa aktarırken bilgisayarınıza kaydetmeden önce geliştirmenizi ve değiştirmenizi sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Soft4Boost Suite

 

 

 

Yazan: meto

Soft4Boost Document Converter 7.2.1.917 YAPILAN YORUMLAR