Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Soft4Boost TV Recorder ikon

Soft4Boost TV Recorder 5.7.5.255

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Soft4Boost TV Recorder  – Tv Dizlierini ve Programlarını Kayıt Etme

 

Soft4Boost TV Recorder, TV yayınlarını kaydetme programı. Başka bir işle uğraşırken tv dizilerini veya programlarını kayıt etmek için kullanabilirsiniz.

Başka bir işle uğraşırken Tv Dizlierini ve Programlarını Kayıt Etme Programı kullanmanız, size bu imkanı sağlayacaktır. Daha sonra kaçırdığınız dizileri veya programları izleyebilirsiniz. TV ve DVB kartları ve dijital kameralar gibi herhangi bir kaynaktan PC’ye kayıt etmek ve TV izlemek için olanak tanıyan basit bir yardımcı programdır.

Program, bilgisayarınızda bulunan TV kartı ile çalışır. Bunun dışında programı kullanmanız mümkün değildir. Sadece TV kayıt programı olmasının dışında TV izlemek için de kullanabilirsiniz. Programın otomatik kanal tarama özelliği ve favorilere ekleme özelliği de bulunuyor.

Aslında normal şartlarda teknolojinin gelişimi ile beraber bu tip bir programların da çok ihtiyaç olmadığı düşünülebilir. Çünkü kaçırdığınız bir dizi veya bir programı daha sonra izlemek için hizmet veren siteler bulunuyor. Yine de böyle bir programa ihtiyaç olduğunu düşünenler sitemizden deneme sürüm olarak indirip kullanabilirler. Türkçe dahil 9 farklı dilde çevirisi yapılmıştır.

Soft4Boost TV Recorder

 

Minimum sistem gereksinimleri:

İşlemci: Intel / AMD, 3 GHz veya daha yüksek sürümlerle uyumlu
RAM: 2 GB veya daha yüksek

Program kurulumu ve aktivasyonu için gerekenler:

Windows 10 / 8.x / 7 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: 2,4 GHz çift çekirdekli Intel Core 2
RAM: 3 GB veya daha yüksek
Ses: Pencere 10 / 8.x / 7 uyumlu ses kartı

 

Yazan: meto

Soft4Boost TV Recorder 5.7.5.255 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları