Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Softros LAN Messenger 9.4.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Softros LAN Messenger –  Ağ Üzeri Mesajlaşma

 

Softros LAN Messenger, ortak ağ üzerinden ofis içi mesajlaşma yapmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Softros LAN Messenger programının en önemli özelliği, internet bağlantısı olmadan mesajlaşma ve dosya paylaşımı yapma imkanı sağlıyor olmasıdır. Program ile sohbet ayarlarını kişiselleştirerek sohbet grupları oluşturabilirsiniz. Ofis içerisindeki ağ üzerinden sohbet etme kolaylığı sağlayan bu yazılımı kullanmak oldukça kolay olmakla beraber, paylaşmak istediğiniz dosyaları sürükle bırak şeklinde kolayca gönderebilirsiniz.

Softros LAN Messenger programının diğer bilgisayarlara erişim sağlama özelliğide bulunuyor. Bununla birlikte, TCP/IP protokolü kullanarak ağlar  arasında yaptığınız sohbetlerin, sohbet geçmişini kayıt edebilirsiniz. Türkçe dahil olmak üzere 7 farklı dil desteği sağlayan bu yazılım ücretli olmakla beraber, sitemizden deneme sürümünü kullanarak, kullanımı hakkında fikir edinebilirsiniz.

*Güvenlik Güvenlik ve Gizlilik
Softros LAN sohbet yazılımı, AES-256 ile tüm verileri şifreler ve şirket ağı içinde kesinlikle çalışır. Firma dışındaki insanlarla güven li bir şekilde sohbet ederken, mesaj ve dosya alışverişi sağlar. Aynı zamanda internet bant genişliğinden tasarruf sağlar.

 Kurulum Kolaylığı ve kullanın
Softros çok sezgisel bir arayüze sahiptir ve hiçbir ek eğitim gerektirmeyen anlık mesajlaşma sağlayabilirsiniz.. Yapmanız gereken tek şey programı kurmak ve ağ bilgisayarlarında çalıştırmak. Kullanıcılar, kendileri kolayca BT personelinden yardım talep etmeden programı yapılandırabilir.

 Serverless Mimarlık
Bu sohbet aracı tek başına bir peer-to-peer tabanlı bir uygulamadır.  Özel bir mesaj sunucusu kurmak gerekmez.

 Bireysel ve Grup Görüşmeler
Aynı anda sadece bir ya da birden fazla kullanıcı ile mesajlaşabilirsiniz.

 Grup Mesajlaşma
Yayın mesajı göndererek bir olay yada etkinlik hakkında bireysel kullanıcılara veya tüm kullanıcı gruplarına bildirim yapabilirsiniz.

 Çevrimdışı Mesajlaşma
Çevrimdışı olduğunuzda bile kullanıcılara mesaj gönderin. Kullanıcı yeniden çevrimiçi olduğunda çevrimdışı mesajları alır. Bunun için hiçbir sunucu veya özel depolama alanına gerek olmaz.

 Dosya Aktarım
Meslektaşlarınız ile kolayca belge belge alış verişi yaparsınız. Sadece sürükle bırak yolu ile kolayca yapabilirsiniz.

 Kullanıcı grupları
Gruplar halinde birlikte iş planları oluşturabilirsiniz. Ayrıca, aynı anda birden çok gruba kullanıcı ekleyebilirsiniz.

 Uzaktan Masaüstü Paylaşımı
LAN Messenger kullanarak diğer iş arkadaşlarınıza güvenli masaüstü yardım yaparak windows sorunlarını yada diğer problemleri giderebilirsiniz.  Yani bunun için harici bir uzak bağlantı programı kullanmanız gerekmez.

 Mesaj Geçmişi
Yerel olarak veya bir ağ paylaşımına kaydederek mesajlarınızın takip edin. Görünüm, arama ve kullanan diğer çalışanların yazışma çıktısının görüntüleyebilirsiniz.

 Terminal Hizmetleri Destek
Microsoft ve (RemoteApp ve XenApp uygulama sanallaştırma teknolojileri de dahil olmak üzere) Citrix Terminal Hizmetleri ortamlarında tam destek.

 Active Directory ve Etki Alanı Destek
Softros Intranet Messenger sorunsuz Active Directory ile doğru bir şekilde kurduğunuzda  etki alanı denetleyicisi ortamında çalışır. Kendi SID program dahilinde tanımlama amaçlı kullanımlarda ise Active Directory ile alınan Kullanıcıların tam isimleri, kullanıcı listesinde görüntülenir.

 LAN, WAN, VPN ve VLAN desteği
Sofros yerel sohbet uygulaması işlevselliği tek bir ileti ortamına şirket içerisinde ki alt ağlarıda bağlar.  Sadece ayrıntılı bir yardım ile sistemi yapılandırın.

 Ağ Geniş Grup İlkesi Dağıtım
Softros mesajlaşma yazılımı dağıtma etki alanı denetleyicisi ortamında, ağ üzerinden kendi lisans ve ayarları kolayca Grup İlkesi aracılığıyla yapılabilir.

 Kısıtlama Kullanıcı Erişim
Yöneticiler seçerek, Softros iletişim yazılımının  özelliklerine erişimi kısıtlayabilirsiniz.

Yazan: meto

Softros LAN Messenger 9.4.2 BENZER İÇERİKLER
Softros LAN Messenger 9.4.2 YAPILAN YORUMLAR
  • Alp
    3 sene önce

    İlginç bir program benim işime yararmı bilmem ama merak ettiğim için türlü türlü programları indirip deniyorum. Maksat eğlence olsun

Program Videoları