Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Softros LAN Messenger 10.1.2

Softros LAN Messenger – Ağ Üzerinden Sohbet Aracı

 

Softros LAN Messenger , aynı ağdaki diğer kullanıcılarla iletişim kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kullanışlı bir uygulamadır. Metin iletişimini ve dosya alışverişini kolaylaştıran basit ve etkili bir programdır.

Uygulama, ağdaki kullanıcıların listesini görüntüleyen ve alınan dosyalar klasörüne hızlı erişim sağlayan kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ayrıca tek bir tıklama ile tüm kullanıcılar için son mesaj geçmişine göz atabilirsiniz.

Messenger kullanıcıları, sohbet etmeniz gereken kişiyi kolayca bulmak için gruplar halinde düzenlenebilir. Program, bir organizasyonun tüm üyeleri için aynı parametreleri kullanmayı kolaylaştıran grup parametrelerini dışa ve içe aktarabilir.

Bu uygulama aynı zamanda diğer kullanıcıları veya tüm grupları devam eden bir sohbete davet ederek aynı anda birden fazla kişiyle iletişim kurmak için olanak tanır. Aynı mesajı aynı anda birden fazla kullanıcıya göndererek de duyuru yapabilirsiniz.

Sıradan kullanıcılar, programın temel iletişim özelliklerinden memnun olabilirken, bazı ağ yöneticileri, kullanıcı hakları yönetimi veya uzaktan yardım desteği gibi ek özelliklere ihtiyaç duyabilir.

Ne yazık ki, uygulama oldukça basittir ve yalnızca temel iletişim özellikleri sunar. Ancak bu yaklaşım, programı anlamayı kolaylaştırır ve herhangi bir kullanıcının kurulumdan hemen sonra sohbet etmeye başlamasını sağlar.

Basit arayüzün diğer bir avantajı, programın az kaynak harcamasıdır. Önemsiz kaynaklar gerektirir ve çeşitli işletim sistemlerine sahip eski bilgisayarlarda kolayca çalıştırılabilir.

Softros LAN Messenger VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Softros LAN Messenger

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Softros LAN Messenger - Ağ Üzerinden Sohbet Aracı
Puanı
41star1star1star1stargray

Yazan: meto

Softros LAN Messenger 10.1.2 BENZER İÇERİKLER
Softros LAN Messenger 10.1.2 YAPILAN YORUMLAR