Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SpeedyFox 2.0.27

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

SpeedyFox  – Tarayıcı Hızlandırma Programı

 

SpeedyFox, web tarayıcı hızlandırma programı. Opera, İnternet Explorer, Chrome, Vivaldi, Firefox, Thunderbird, yandex.browser gibi tarayıcıları hızlandırır.

Program ile, yukarıda bahsi geçen internet tarayıcısı açılış hızını üç kat daha fazla arttırarak, sizi sıkan zaman kayıplarını telafi eder. Çoğunlukla profil veritabanı bölünmeleri veya parçalanması nedeni ile oluşan tarayıcı yavaşlamaları, profil veritabanını birleştirmek sureti ile çözer.

Veritabanı birleştirme işlemi anında, profil verilerinde herhangi bir kayıp yaşanmaz. Sadece parçalanmış veriler birleştirilir. Tarayıcılar optimize sonrası gerçekten önemli ölçüde daha hızlı olur. Kullanımı son derece kolaydır. Sadece optimize etmek istediğiniz profili seçip,  ‘Optimize’ düğmesine basmanız yeterlidir.

Tarayıcı açılış hızı düşüklüğü konusunda sıkıntılı olan kullanıcıların bu programı indirip bilgisayarlarına kurması, onları bu sıkıcı durumdan kurtarmaya yetecektir. Programın kullanımı ücretsizdir. MAC sürümünü indirmek için diğer indirme butonuna tıklayın.

SpeedyFox

Nasıl Kullanılır:

Kurulduktan sonra, SpeedyFox otomatik desteklenen uygulamalardan profillerini algılar. Birden fazla profil varsa, listeden optimize etmek istediğiniz birini seçebilirsiniz. Desteklenen Uygulamadaki herhangi bir taşınabilir sürümü varsa, elle listedeki bağlam menüsünden profili ‘özel profil … ekle’ yi seçerek profil yolu seçersiniz.  Daha sonra tek yapmanız gereken ‘Optimize’ düğmesine basmak. Optimizasyon işlemi veritabanları ne kadar büyük bağlı bir dakika 5 saniye arasında sürebilir. Tarama faaliyeti bağlı bir kez her 1-2 haftada profilinizi optimize etmenizi öneririz.

Komut satırından kullanım

/ <program_name>: <profile_name> – (SpeedyFox ağacı profilleri de onun adını bulabilirsiniz) belli bir profil optimize / <program_name>: <profile_path> – desteklenen programların taşınabilir sürümleri için (örneğin profile_path bulunan program_name özel profili optimize )

 

 

Yazan: meto

SpeedyFox 2.0.27 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları