Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SpiderOak ikon

SpiderOak 22.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

SpiderOak – Çevrimiçi Depolama Alanı

 

SpiderOak, çevrim içi depolama alanı uygulamasıdır. Bu sayede saklamak zorunda kaldığınız verileri ücretsiz olarak depolayabilirsiniz.

SpiderOak, tüm siber saldırı kategorilerini ortadan kaldırarak düşmanca ortamlarda kurumsal sınıf yetenekler sağlayan tek teknolojidir. Kuruluşun otoritesini, gizliliğini ve bütünlüğünü korumanıza yardımcı olur. Aynı zamanda dropbox, sugarsync, backblaze, google drive vs. gibi bir bulut depolama/yedekleme/sekronizasyon/paylasim servisidir.  Bu sistem sayesinde, belgelerinizi bulut depolama çözümlerine yükleyerek her an her yerden ulaşabilir ve işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Spideroak istemcisi linux, mac, windows, android, ios, maemo üzerinde çalışabilir. Piyasada kullanılan her aygıt için istemcisi bulunmaktadır. Kullanıcı şifrelerini unutmamanız gereken bir sistem olduğu konusunda uyarmamız gerekiyor. Şifrenizi unuttuğunuzda dosyalarınıza ulaşma şansınızı kaybedersiniz. Dosyaları web tabanlı olarak yükleyemezsiniz. Kendi uygulaması üzerinden yükleme işlerini gerçekleştirirsiniz. 

SpiderOak

 

 

Yazan: meto

SpiderOak 22.0.0 YAPILAN YORUMLAR