Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spin 3D Mesh Converter Software 3.01

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Spin 3D Mesh Converter Software – 3D Dönüştürme Programı

 

Spin 3D Mesh Converter Software, 3D dosyaların içeriklerini görüntüleme ve daha sonra bunları OBJ, PLY, STL, 3DP veya 3MF gibi diğer biçimlere dönüştürmek için geliştirilmiştir.

CAD yazılımı yüklü olduğu bilgisayarlarda kendi içeriğine erişmek istiyorsanız, yine bu programdan faydalanabilirsiniz. Uygulama sezgisel bir arayüze sahip olmakla beraber, kullanıcı dostu bir programdır.  3D dosyaları tek tek ekleyebilirsiniz, ya da bulundukları yere göz atarak tüm klasörleri seçebilirsiniz. Alternatif olarak, sürükle bırak yöntemi ile kolayca dosyaların içeri aktarımını yapabilirsiniz. Listenizi oluşturduktan sonra, ayrıca işleyeceğiniz öğeler için hedef klasörü seçmeni yeterlidir.

Spin 3D kullanım işlevselliği için yalnızca fareyi kullanarak seçilmiş dosyanın içeriğinin ön izlemesini görüntüleyebilir, ayrıca fare tekerleği döndürerek yakınlaştırma düzeyini ayarlayabilirsiniz. Desteklenen dosyalar,  OBJ, 3DP, 3MF, PLY veya STL. Programın kullanımı çok fazla deneyim gerektirmemektedir. Biraz deneme ile rahatça kullanabilirsiniz.

Spin 3D Mesh Converter Software

 

 

 

 

 

Yazan: meto

Spin 3D Mesh Converter Software 3.01 BENZER İÇERİKLER
Spin 3D Mesh Converter Software 3.01 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları