Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Splash_ikon-removebg-preview

Splash 2.7.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Splash – HD Video ve Film Oynatma Programı

 

Splash, çeşitli multimedya dosyalarını destekleyen kompakt ve şık video oynatıcı programdır. Program ile HD film izlemek oldukça keyifli olacaktır.

Splash , çoğu video formatını destekleyen gelişmiş bir medya oynatıcıdır, ancak aynı zamanda HD içeriği etkileyici bir şekilde işleyebilir. Arayüz inanılmaz derecede kullanıcı dostu ve piyasadaki diğer tüm video oynatıcılar ile hemen hemen aynı düzeni benimsiyor gibi görünse de, bu video bazı ekstra özelliklerle geliyor.

Fare imlecini ana pencerenin üst kısmına getirdiğinizde açılan araç çubuğuyla birlikte büyük video kontrol düğmeleri, Splash’ın özelliklerini tek bir tıklama mesafesinde getiriyor, bu yüzden kesinlikle bir şeyi değiştirmeyi düşünmeden kesinlikle beğeneceksiniz. Ve tema desteği ile gelmemesine rağmen, bu yüzden görünüşünü değiştiremeyeceksiniz, büyük ihtimalle bunu yapmaya ihtiyaç duymayacaksınız çünkü çoğu kullanıcının beklediği göz kamaştırıcı arayüze sahip. video oynatıcı.

Görünümü bir kenara bırakan bu program, yalnızca sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmakla kalmaz, aynı zamanda etkileyici bir özellik dizisine de sahiptir. Elbette altyazıları destekler, ancak aynı zamanda yalnızca ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için ekran ve görüntüleme biçimini değiştirmek için özel bir araç sağlar.

Ek olarak, ses çıkış modunu ve dudak senkronizasyonu ayarını yapılandırabilir, ayrıca yazı tipi türünü, yazı tipi boyutunu, rengini ve kodlamayı değiştirerek altyazıların görünümünü değiştirebilirsiniz. Ayrıca dizüstü bilgisayarların pil tüketimi konusunda tasarruf elde etmenizi sağlar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Splash

 

 

 

Yazan: meto

Splash 2.7.0 YAPILAN YORUMLAR