Spy Emergency ikon

Spy Emergency 28.0.810

Spy Emergency – Casusu Yazılım Tarama Programı

 

Spy Emergency, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan ve istenmeyen dosyalardan uzak tutmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada antivirüs ve casus yazılım önleme programıdır.

Spy Emergency , bu tür tehditlerin sayısı katlanarak ve sürekli olarak arttığından, bu günlerde bir zorunluluk olarak kabul edilebilecek casus yazılım, truva atı ve spam koruması sağlar. En tehlikeli kötü amaçlı yazılım kodları olmamakla birlikte, kişisel bilgilerinize erişmek için bilgisayar korsanları tarafından kolayca kullanılabilecek tüneller oluştururlar.

Bu özel kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımı, casus yazılım, reklam yazılımı, spam, ana sayfa korsanları, uzaktan yönetim araçları, çeviriciler, araç çubukları, izleme tanımlama bilgileri, klavye tuş kaydediciler, truva atları, veri madenciliği yazılımı, tarayıcı dahil olmak üzere çok çeşitli tehditleri uzak tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca korsanlar veya ActiveX bileşenleri.

Oldukça düzenli ve iyi organize edilmiş bir arayüze sahip olan bu yazılım, güçlü tarama motorunun yanı sıra sezgisel bir GUI getirmeyi başarıyor. İnternet parazitleri ve olası enfeksiyonlarla savaşarak gününüzü daha iyi hale getirecek hem görünüşe hem de beyne sahiptir. Uygulamanın ilk bölümü Durum’a atıfta bulunur ve tarama istatistiklerini ve koruma bilgilerini görüntüler.

Sistem belleği taramasının yanı sıra kayıt defteri, depolama, izleme tanımlama bilgileri, ana bilgisayar dosyası veya VX2 uyumlu korsanların bir bütün olarak taramasını hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Seçenekler alanı, otomatik LSP yığın onarımı gibi gerçek zamanlı bellek ve önleme, tarayıcıya özel veya izleme tanımlama bilgilerini içeren çok çeşitli kalkanlar gibi bazı esprili işlevleri barındırır.

Spy Emergency, belirli uygulamaları sistem taramasından hariç tutmak için zamanlamayı ve bir saklama listesini de destekler. Ayrıca, kötü amaçlı yazılım topluluğundaki en son haberlerle kendinizi güncel tutabilir ve bu konuda uzmanlardan teknik destek isteyebilirsiniz.

Spy Emergency

 

 

Yazan: meto

Spy Emergency 28.0.810 YAPILAN YORUMLAR