Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Spy Emergency ikon

Spy Emergency 25.0.850.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Spy Emergency – Antispyware Programı

 

Spy Emergency, ücretsiz anti casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım kaldırma yazılım aracı. Ücretsiz casus yazılım temizleme!

PC’nizdeki casus yazılım, kötü amaçlı yazılım, truva atı ve spam, rahatsız edici pop-up’lar, genellikle bilgisayarı yavaşlatırken, aynı zamanda kişisel güvenliğinizi riske sokar. Bu program, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, truva atlarından, reklam yazılımlarından, solucanlardan ve virüslerden de temizler ve korur.

Bu özel program, casus yazılımı, reklam yazılımı, spam, ana sayfa korsanları, uzaktan yönetim araçları, çeviriciler, araç çubukları, izleme tanımlama bilgileri, tuş kaydediciler, truva atları, veri madenciliği yazılımı, tarayıcı dahil olmak üzere çok çeşitli tehditleri uzak tutmanıza yardımcı olur.

Oldukça düzgün ve iyi organize edilmiş bir arayüze sahip olan program, güçlü tarama motorunun yanı sıra sezgisel bir GUI getirmeyi başarıyor. İnternet parazitleri ve olası virüsler ile savaşarak bilgisayar kullanımınızı daha iyi hale getirecek hem görünüşe hem de beyne sahiptir. Uygulamanın ilk bölümü Durum ile ilgilidir ve tarama istatistiklerini ve koruma bilgilerini görüntüler.

Sistem belleği taramasının yanı sıra kayıt, depolama, izleme tanımlama bilgileri, ana bilgisayar dosyası veya VX2 uyumlu korsanları bir bütün olarak taramayı hızla seçebilirsiniz. Seçenekler alanı, otomatik LSP yığını onarımı gibi bazı esprili işlevleri, gerçek zamanlı bellek ve önleme, tarayıcıya özgü veya izleme tanımlama bilgilerini içeren çok çeşitli kalkanlar içerir.Son derece kullanışlı ve iyi organize edilmiş bir arayüze sahip olan bu program, güçlü tarama motorunun yanında sezgisel bir GUI getirmeyi başarıyor. İnternet parazitleri ve olası enfeksiyonlarla savaşarak gününüzü daha iyi hale getirmek için oldukça mükemmel işleve sahiptir.

VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Spy Emergency

 

 

Yazan: meto

Spy Emergency 25.0.850.0 BENZER İÇERİKLER
Spy Emergency 25.0.850.0 YAPILAN YORUMLAR