Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Steam ikon

Steam 2023.03.13

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Steam – Oyun İndirme Platformu Yazılımı

 

Steam, oyun indirme amaçlı olarak kullanacağınız bir oyun indirme platformudur.  Buradan ücretli ücretsiz çeşitli oyun indirme imkanınız olacaktır.

Steam, sadece oyun indirmekle kalmayıp, aynı zamanda online oyun oynamak ve kendi aranızda sohbet etmek için de kullanacağınız bir platformdur. Bu platform üzerinde yaklaşık olarak 30.000 civarında oyun bulunuyor. En çarpıcı tarafı da; oyun oynarken yeni arkadaşlar edinmenizi sağlayan bir sosyal alan da sağlamasıdır. Yani oyun içinde ki dost ve düşman gruplar oyun sayesinde arkadaş olabilirler. Bu platformu 100 Milyondan fazla kişinin kullandığını düşünürsek ciddi bir sosyal platform olduğunu kabul etmek gerekir.Başlamak için, başlangıçta ücretsiz olan bir Steam kullanıcı hesabı oluşturmak gerekir, bunun daha fazla sınırlaması (örn. Grup sohbetlerini açmak, tarayıcı ve mobil sohbeti kullanmak) küçük bir ücret karşılığında kaldırılabilir. Akıllı telefonunuzu kullanan bir kimlik doğrulama sistemi sayesinde şüpheli hesap girişleri engellenir. Her şey ayarlandıktan sonra, satın alma yapmak için oyun ve yazılım kataloğuna göz atabilirsiniz. Araç, en yeni ve en popüler sürümler hakkında sizi bilgilendirir.

Uygulama, oyuncu topluluğuna adanmış özelliklere sahiptir; listeler oluşturarak arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza, onlarla oynamanıza, metin ve mikrofon aracılığıyla sohbet etmenize ve en sevdikleri oyunları ve oyun sürelerini takip etmenize olanak tanır. Dahası, geliştiriciler oyun içi başarılar ve ağ oluşturma gibi Steam’in işlevlerinin bir kısmını kendi yazılımlarına uygulayabilirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!
Steam

Ayrıca, oyun geliştiricilerinin ve yayıncılarının Steam’de oyun dağıtımından en üst seviyede yararlanabilmesi için Steamworks denilen  araçlar ve hizmetler bütününe sahiptir. Oyunları yönetmek için  alanında öncü işletme araçları, Etkileşim ve memnuniyet artırıcı oyuncu için özellikler ve 25’ten fazla dilde ve 35’ten fazla para biriminde hizmet vermektedir. Oyunculara müthiş bir deneyim sunan bu platforma ait Steam yazılımı indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

Steam2

 

Yazan: meto

Steam 2023.03.13 YAPILAN YORUMLAR

  • yusif
    3 sene önce

    iyi arkaas