Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Steam 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Oyun Oynama, İndirme Programı ve Platformu

 

Steam, Oyun severlerin bilgisayarlarında olması vazgeçilmez ve ücretsiz olarak kullanılan büyük bir oyun platformu.

Steamworks, oyun geliştiricilerinin ve yayıncılarının Steam’de oyun dağıtımından en üst seviyede yararlanabilmesi için bir araçlar ve hizmetler bütünüdür. Yapımcısı, Program Kontrolcüsü ve HTC Vive’ın kullandığı VR teknolojileri bilgisayarda oyun deneyimini daha da iyi bir hâle getirmek için tasarladı.

Sayısız oyunları satın alabileceğiniz ve indirebileceğiniz bu platforma katılmak sizlere eşsiz imkanlar sağlıyor. Artık bir çok oyunun indirme linkleri Steam ile entegre çalışmaktadır. Kullanımı son derece kolay olan bu programı kurmak sureti ile, kurulum sırasında açacağınız bir kullanıcı hesabı ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Özellikle kendi sayfasından orjinal oyun indirmek ve yönetmek açısından oldukça yararlı bir programdır.

Bunun yanı sıra, platform üzerinden bir sosyal arkadaşlık ortamı da sağlamaktadır. Bu sayede edindiğiniz oyun arkadaşlarınız ile, online oyun oynama imkanına kavuşmuş olacaksınız. Yine bununla beraber, arkadaşlar arasında alım satım yapabilme imkanı da elde etmiş olacaksınız. Oyun severler için çok geniş imkanlar sağlayan bu programı indirerek, sizlerde Steam platformuna hemen dahi olabilirsiniz.

Steam

Yazan: meto

Steam 2019 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları