Steam ikon

Steam

Steam – Oyun İndirme Programı

 

Steam, oyun indirme amaçlı olarak kullanacağınız bir oyun indirme platformudur.  Buradan ücretli ücretsiz çeşitli oyun indirme imkanınız olacaktır.

Steam, sadece oyun indirmekle kalmayıp, aynı zamanda online oyun oynamak ve kendi aranızda sohbet etmek için de kullanacağınız bir platformdur. Bu platform üzerinde yaklaşık olarak 30.000 civarında oyun bulunuyor. En çarpıcı tarafı da; oyun oynarken yeni arkadaşlar edinmenizi sağlayan bir sosyal alan da sağlamasıdır. Yani oyun içinde ki dost ve düşman gruplar oyun sayesinde arkadaş olabilirler. Bu platformu 100 Milyondan fazla kişinin kullandığını düşünürsek ciddi bir sosyal platform olduğunu kabul etmek gerekir.
Steam

Ayrıca, oyun geliştiricilerinin ve yayıncılarının Steam’de oyun dağıtımından en üst seviyede yararlanabilmesi için Steamworks denilen  araçlar ve hizmetler bütününe sahiptir. Oyunları yönetmek için  alanında öncü işletme araçları, Etkileşim ve memnuniyet artırıcı oyuncu için özellikler ve 25’ten fazla dilde ve 35’ten fazla para biriminde hizmet vermektedir. Oyunculara müthiş bir deneyim sunan bu platforma ait Steam yazılımı indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

Steam2

 

 

 

Yazan: meto

Steam YAPILAN YORUMLAR