Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SteelSeries Engine İKON

SteelSeries Engine 26.1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

SteelSeries Engine – Oyunları Optimize Etme Programı

 

Video oyunlarını seviyorsanız, SteelSeries Engine‘i seveceksiniz. Doğrudan oyun etkileşimlerine izin verir ve arka uç bilgisayar işlemlerini azaltır.

Temel olarak, kullanıcılar sağlık, para, hayat, öldürme ve cephane ile ilgili mümkün olan en iyi çıktıya sahip oyunları verimli bir şekilde oynayabilir. Program tarafından sunulan pek çok kolaylık var. Motor, oyunlarınızın ekranını değiştirmek için gerekli bilgileri sağlar. Bu gibi ayarları özelleştirmenize izin verir, böylece özelliklerinize göre oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.Bu uygulamayı çalıştırmak için çok fazla bilgisayar kaynağına ihtiyacınız yoktur. Oyunlarınızın en iyi performansı göstermesi için mevcut kaynakları optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, bu, birden fazla platformda uyumlu, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Bu size eğlenmek için daha fazla boş zaman verir.

Bu program aynı zamanda oyunları yedekleme imkanı da sağlar. Daha sonra kolay erişim için yedekleme buluta kaydedilir. Ayrıca, ilerlemeniz çeşitli platformlarda senkronize edilebilir ve paylaşılabilir. Oyununuzun tadını tamamen çıkarabileceğiniz birçok kişiselleştirme seçeneği var.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

SteelSeries Engine

 

 

Yazan: meto

SteelSeries Engine 26.1.0 BENZER İÇERİKLER
SteelSeries Engine 26.1.0 YAPILAN YORUMLAR