Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Steganos Privacy Suite ikon

Steganos Privacy Suite 22.4.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Steganos Privacy Suite – Şifre Güvenlik Programı

 

Steganos Privacy Suite, özel verileri yetkisiz erişimden korumak için tasarlanmış kullanışlı bir araç koleksiyonudur. Adından da anlaşılacağı gibi, hassas bilgileri şifrelemek ve gizlemek için steganografi prensiplerini uygular.

Kullanıcılar, bilgisayarlarda, ağlarda ve bulutta açık ve kolay menü navigasyonu sayesinde işletme raporları, TAN listeleri veya tatil fotoğrafları gibi hassas verileri şifreleyebilirler. Tüm çevrimiçi hesapların parolaları otomatik olarak oluşturulabilir ve bilgisayarda, akıllı telefonda veya tablette olmasına bakılmaksızın kolayca yönetilebilir ve yönetilebilir.

Uygulamanın ana özelliği, hassas dosyalarınızı saklamak için güvenli bir konum oluşturma yeteneğidir. Kasa bir medya dosyasına takılarak gizlenebilir ve dosyalara hızlı bir şekilde erişmek için otomatik olarak yerel bir sürücü olarak bağlayabilirsiniz.

İçeriğini korumak için kasa, bir şifre belirlemenize ve farklı bir şifre kullanan gizli bir kasa oluşturmanıza olanak tanır. Bu ek güvenlik önlemi, güvenli şifreniz kırılırsa önemli bilgileri korumayı amaçlar.

Parola Yöneticisi önemli parolaları, kredi kartı bilgilerini ve yer imlerini saklamak için kullanışlı bir araçtır. Bu modül farklı bir şifre kullanır ve oturum açma verisi gerektiren web sayfasını otomatik olarak açmanızı sağlar. Giriş alanlarını doldurmak için öğeleri masaüstü widget’ından sürükleyip bırakmanız gerekir.

Diğer kullanışlı özellikler arasında, izlenebilir öğeleri tarayıcınızdan ve diğer sistem konumlarından temizleme yeteneği bulunur. Örneğin, tarayıcı geçmişini, Windows geçici dosyalarını ve son açılan dosyaların listesini Explorer veya Microsoft Office’ten silebilirsiniz.

Bir dosyayı veya klasörü kalıcı olarak silmek gerekiyorsa, Parçalayıcı, dosyanın izlerini bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, boş alanı temizlemenizi ve belirli sabit sürücüleri temizlemek için işlemi zamanlamanızı sağlar.

Not: Programın Official sitesine erişim için veya programı indirmek için VPN kullanmanız gerekebilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Steganos Privacy Suite

 

 

Yazan: meto

Steganos Privacy Suite 22.4.0 BENZER İÇERİKLER
Steganos Privacy Suite 22.4.0 YAPILAN YORUMLAR