Stickies 10.1b

 
 

Stickies – Masaüstü Not Uygulaması

 

Stickies, doğrudan masaüstünüzden not almanıza olanak tanıyan ve tüm deneyimi geliştirmek için çok sayıda özellik sağlayan, kullanımı çok kolay bir Windows uygulamasıdır.

Her şeyden önce, program bir hatırlatma rolünü çok iyi oynayabilir, bu da bir not yazabileceğiniz ve bir hatırlatıcı için bir saat ve tarih ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, yinelenen yanı sıra her yapışkan not için öncelikleri de destekler.

Notlarınızı paylaşmak isterseniz, bunu yerleşik TCP / IP ağ desteğini veya SMTP e-posta sunucusunu kullanarak yapabilirsiniz; bu, her ikisi de sadece birkaç tıklama ile bir not göndermek isteyenler için mükemmeldir. Uygulama, bir dosya her alındığında sesleri çalabilirken, ayrı bir özellik size bir arkadaş listesi oluşturma ve favori kişilerinizi kaydetme gücü verir.

Ayrıca, önemli notlarınızın kolayca kaydedilmesi için entegre bir yedekleme özelliğine ve ayrıca bazı notları masaüstünden uzak tutmak için gizleme araçlarına sahiptir. Ayarlar menüsü oldukça etkileyicidir ve uygulamanın hemen hemen her özelliğiyle ilgili seçenekler içerir;  mobil cihazlara dosya aktarımı, uyarılar ve kısayol tuşları için görünüm, ağ, e-posta, PDA’lar ayarlama yapmanızı sağlar.

Kısayol tuşlarından bahsetmişken, standart ayarları veya pano içeriğini kullanarak, notları göstermek ve gizlemek veya yalnızca gizli yapışkanları açığa çıkarmak için yeni bir yapışkan oluşturmak için klavye kısayollarını kullanmanıza izin verilir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Stickies

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Stickies - Masaüstü Not Uygulaması
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Stickies 10.1b BENZER İÇERİKLER
Stickies 10.1b YAPILAN YORUMLAR