Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Streams_Remover_ikon-removebg-preview

Streams Remover 1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Streams Remover, Zone.Identifier ADS’yi indirilen Windows dosyalarından kaldırmak için tasarlanmış taşınabilir bir uygulamadır.

PC’nizi, e-posta iletisiyle alabileceğiniz güvenli olmayan eklerden ve Internet’ten kaydedebileceğiniz güvenli olmayan dosyalardan korumanıza yardımcı olmak için Windows’ta Ek Yöneticisi vardır. İnternetten NTFS ile biçimlendirilmiş bir diske indirilen dosyalar Bölge tanımlayıcı ile işaretlenir.

Hızlı kurulum sırasında Bağlam Menüsüne “Akışları Kaldır” ı veya aramak istediğiniz herhangi bir şeyi uygulayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak, shift tuşunun Bağlam Menüsünü görüntülemesini seçebilirsiniz. Yalnızca Bağlam Menüsü ayarları için geçerli olsa da, yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz.Menüden, dosya veya klasörlerden akışları manuel olarak kaldırmayı, bölge bilgilerini devre dışı bırakmayı, SmartScreen’i devre dışı bırakmayı ve Komut Satırı bilgilerine erişmeyi seçebilirsiniz. Streams Remover, güvenli olduklarını bildiğinizde e-posta eklerinin veya indirmelerin engellendiğini öğrenenler için kullanışlı bir uygulamadır. Bu nedenle, en iyi gelişmiş kullanıcılar tarafından kullanılır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Streams Remover

 

 

Yazan: meto

Streams Remover 1.0 YAPILAN YORUMLAR