Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SugarSync-ikon

SugarSync 2022-05-11

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

SugarSync  – Sanal Depolama ve Senkronizasyon Programı

 

SugarSync ile resim, müzik, e-posta, program ve her türlü belge içeriğinde ki tüm verilerinizi sanal bir depolama alanı üzerinde yedekleme ve senkronizasyon imkanı sağlar.

Bilgisayar ve mobil cihazlarımız ile birlikte yaygın olarak kullandığımız verilerin depolanması konusunda sıkıntı yaşayanlar mutlaka vardır. Genellikle kişisel veriler başta olmak üzere resimlerinizi, videolarınızı, müzik dosyalarınızı, belgelerinizi ve  tüm verileri saklamak için, bazen USB bellekler bile yeterli olmamaktadır. Yada belirli miktarlarda ücret ödeyerek alacağınız harici disklerde saklayabilirsiniz.  Bu durumda bazen dijital depolama aygıtlarında arızaya bağlı veri kayıpları riski olabiliyor.SugarSync  ile, tüm cihazlarınızı senkronize ederek, verilerinizi 30 gün boyunca ücretsiz olarak depolayabilirsiniz. Verilerinizin kaybolma riskini de böylece ortadan kaldırmış olursunuz. 10Gb’a kadar faydalanabileceğiniz ücretsiz alan yetmediğinde, ücret mukabilinde 60 Gb’ta kadar alanınızı arttırabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

SugarSync

Nasıl Kullanılır:

Bulut teknolojisi ile verilerinizi yedekleyeceğiniz bu uygulamayı bilgisayarınıza kurduktan sonra, masa üstünde oluşan ikon tıklanarak çalıştırılır. Yalnız bunun için sitesinden yeni bir kullanıcı oluşturmanız gerekiyor.

Masa üstünde açılan kullanıcı panelinde yedekleyeceğiniz verileriniz için kategoriler oluşturmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece daha sonra ulaşmak istediğiniz verilere kategorilere göre daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kategoriler oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken, yedeklemek istediğiniz dosyayı sürükleyerek paneldeki kategoriye bırakmanız. Hepsi bu kadar. Resimleriniz, müzikleriniz ve diğer belgelerinizi, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Her veri ile ilgili bir link oluşacaktır. Bu linki paylaşmanız halinde, linki kullanan kişiler, sizin paylaşmak istediğiniz belgeye ulaşarak bilgisayarına indirebilecektir.

Yazan: meto

SugarSync 2022-05-11 YAPILAN YORUMLAR