Superram

SuperRam 7

SuperRam – RAM Optimizasyon Programı

 

SuperRam, bilgisayarda RAM bakımı yapmak sureti ile, bilgisayarın hızını arttırmak için kullanacağınız ücretsiz bir program.

Bilgisayarda RAM’e bağlı hız düşüklüğü konusunu iyi anlamak için, RAM nedir? Ne işe yarar?; Öncelikle bunu bilmek gerekir. Bir çok bilgisayar kullanıcı RAM’in ne olduğu ve ne işe yaradığı ile ilgili tam bir bilgiye sahip değildir. Bu konu ile ilgili olarak ayrıntıları öğrenmek isterseniz, buraya tıklayın!

Ram yükünün artması sebebi ile bilgisayarın hızı giderek düşecektir. Bilgisayarın RAM kapasitesini arttırmak mümkün olsa da, bilgisayarın donanımına bağlı olarak bunun da bir limiti olduğu için daha üst seviyeye zorlayamazsınız. Arkaplanda gereksiz çalışan programları kapatmak ve RAM optimizasyonu yapmak bir çözümdür.

Arkaplan gereksiz programları sizler manuel olarak kapatabilirsiniz fakat RAM üzerinde biriken gereksiz yükü boşaltamazsınız. Bunun için kullanacağınız bir RAM Optimizasyon Programı yararlı olacaktır. SuperRam, bilgisayarınızın RAM’inden bir miktar serbest bırakarak, bilgisayarınızın performansını olumlu yönde arttıracaktır.

Superram

PROGRAM VİDEOSU

 

Yazan: meto

SuperRam 7 YAPILAN YORUMLAR