Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
SuperRam ikon

SuperRam 7.3.7.2022

SuperRam – Ram Optimizasyon Programı

 

SuperRam, boşa harcanan belleği PC’ye geri boşaltmak suretiyle bilgisayarın belleğini optimize etme imkanı sağlar.

SuperRam , bellek kullanımını otomatik veya manuel olarak ayarlayarak bilgisayar performansını artırmak için tasarlanmıştır. Uygulama, yalnızca bilgisayar performansıyla ilgili önemli miktarda bilgi sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda programın özelliklerinden hızlı bir şekilde yararlanmanızı sağlayan profesyonel ancak kullanımı kolay bir ara yüze sahiptir.

Temel olarak, program aşağıdaki gibi üç farklı görev sunar: uygulamayı ve belleği izleme yada optimize etme şeklini ayarlama, bir hız testi gerçekleştirme veya istatistiklere erişme. Programı kurmak çok kolaydır, çünkü uygulama, korunacak belleği ve boş belleği ayarlamak için iki farklı kaydırıcı görüntüler.

Hız testine gelince, küçük ve büyük bellek bloğu erişim hızını belirlemeye çalışır, alternatif küçük / büyük bellek bloğu erişim hızını ve ayrıca kademeli bellek bloğu erişim hızını test eder ve sonunda nihai puanı hesaplar. Son olarak, bu program toplam ve kullanılabilir fiziksel bellek ve sayfa dosyası belleği hakkında ayrıntılı rakamlarla birlikte bellek istatistiklerini ve geçmişini gösterir.

Söylendiği gibi, uygulama aynı zamanda bellek kullanımını manuel olarak ayarlamayı da mümkün kılıyor, bu nedenle Sistem Tepsisindeki program simgesine sağ tıklayıp “Şimdi boş hafıza” seçeneğine tıklamanız yeterli. Arka planda çalışırken bilgisayarı yavaşlatmaz ve bellekle ilgilenirken sisteminizin performansı üzerinde gerçekten olumlu bir etkisi vardır.

Bilgisayarınızın daha yavaş çalıştığını fark ederseniz, bu yazılımı denemek, mevcut sürümü indirmek, yükle düğmesine tıklamak ve her şeyin kendi kendine çalışmasına izin vermek kadar kolaydır. Programın kullanımı basit ara yüzü, onu ayarlayıp unutmanıza ve SuperRam’in bilgisayarınızın belleğini otomatik olarak yönetmesine izin verir. Bununla birlikte, kontrolü doğrudan ele almayı tercih ederseniz, SuperRam, CPU kullanımına, çalışan tam ekran uygulamalara ve diğer birçok faktöre bağlı olarak ne kadar belleğin boşaltılacağına ve belleğin ne zaman boşaltılacağına karar vermenize izin veren birçok ayar sunar. Programın deneme sürümünü indirin ve bilgisayarınızı daha hızlı hale getirin.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

SuperRam

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

SuperRam 7.3.7.2022 YAPILAN YORUMLAR