Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sweet Home ikon

Sweet Home 3D 7.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Sweet Home – İç Mekan Tasarım Programı

 

Sweet Home, her odanın geliştirilmiş 3D görünümü ile hayallerinizdeki evi yaratmanız için size rehberlik edecek bir uygulamadır.

Yeni bir eve taşınmak her zaman heyecan verici bir andır, çünkü ister yeni ürünler satın alın, ister mevcut olanları kullanın, mobilyaları kendi zevkinize göre yeniden düzenleyeceksiniz.

Sweet Home 3D , tüm değişiklikleri tamamladıktan sonra odanızın nasıl görüneceğini sanal olarak göstererek sizi daha ağır parçaları kaldırma ve yeniden konumlandırma zahmetinden kurtarabilir.

Çok sayıda örnek içerir

Bu uygulamanın sunduğu sayısız işlevi keşfetmenize yardımcı olmak için entegre örnek projelerden (stüdyo, apartmanlar, çatı katı, bodrum veya asma katlı evler) birini açabilirsiniz.

Banyo, yatak odası, mutfak, oturma odası ve hatta bir merdiven gibi özel bir oda oluşturmak için yeterince emin oluncaya kadar öğeleri hareket ettirebilir veya boyutlarını değiştirebilirsiniz.

Kendi özel evinizi tasarlayın

Duvarları ekleyerek, ardından boyutlarını ihtiyaçlarınıza göre ayarlayarak kendi odanızı sıfırdan inşa edebilirsiniz. Mobilyaları odanıza entegre etmek, elemanları tercih ettiğiniz yere basitçe sürükleyip bırakarak yapılabilir.

Üzerinde çalıştığınız projeye bağlı olarak banyo küveti, lavabo, yatak, beşik, gardırop, buzdolabı, ocak, şömine, koltuk, masa vb. mobilya öğelerini tahsis edebilirsiniz. Sweet Home 3D, yeni tasarlanmış odanıza yerleştirebileceğiniz çok sayıda pencere ve kapı modeli içerir.

Eklenen mobilyaları kişiselleştirin

Bu uygulamayı tam gereksinimlerinize uyarlamanın son adımı, mobilyaların standart renklerini ve boyutlarını uygun gördüğünüz şekilde değiştirmektir. Bu şekilde, sonucun beklentilerinize uygun olduğundan emin olabilir ve evinizin nasıl görünebileceğine dair gerçekçi bir sunum elde edebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Sweet Home

 

 

Yazan: meto

Sweet Home 3D 7.1 YAPILAN YORUMLAR