SyncBack ikon

SyncBack 9.5.36.0

SyncBack – Bulut Yedekleme ve Senkronizasyon

 

SyncBack, profesyonel bir yedekleme ve senkronizasyon programıdır. Dijital cihazlarda ki kişisel verileri yedeklemek ve bu verileri geri yüklemek için kullanılır.

Programın yapımcıları, Dünyadaki en güçlü yedekleme yazılımı ve senkronizasyon programı olarak lanse etmektedirler. Yine de bu durum her ihtiyaca göre göreceli olarak değişebilir. Verileri SyncBack ile yedeklemek kolaydır. Neyi yedeklemek istediğinizi ve nereye yedeklemek istediğinizi seçtikten sonra,  programı yedeklemeye ayarlayıp geri kalanı unutun. Hızlı Yedekleme, Dosya Kopyalama ve Paralel Dosya Aktarımı, yedeklemenin olabildiğince hızlı çalışmasını sağlar.

En önemli özelliği ise, diğer bulut depolama sistemlerini desteklemesi. Amazon S3 ™, Google Drive ™, Google Storage ™, Google Foto ™, Microsoft Azure ™, Microsoft OneDrive ™, İşletmeler için OneDrive (Office 365), SharePoint ™ (Office 365), Dropbox ™, Kutu, SugarSync ™, OpenStack, Backblaze ™ B2, OVH ™, Egnyte ™, hubiC ™ ve WebDAV. Paralel ve Dosya Transferini  destekler.

SyncBack

 

 

Toplam Puan

Yazan: meto

SyncBack 9.5.36.0 BENZER İÇERİKLER
SyncBack 9.5.36.0 YAPILAN YORUMLAR