Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TapinRadio ikon

TapinRadio 2.15.95.9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

TapinRadio – Online Radyo Dinleme Programı

 

TapinRadio, en sevdiğiniz çevrimiçi radyo istasyonlarını dinlemenizi ve gelişmiş kayıt yardımcı programları sunmanızı sağlayan bir Windows aracıdır.

Programı ilk kez başlattıktan sonra fark edeceğiniz ilk şey, geniş istasyon koleksiyonu. Bölgeye, türe ve şebekeye göre organize edilen çevrimiçi radyo istasyonlarının uzun listesi, kendi girişlerinizle daha da geliştirilebilir. Tek bir tıklamayla en yeni radyo istasyonlarını almak için çevrimiçi güncellemeleri de desteklerken, istenen radyo istasyonunu kolayca bulmak için gelişmiş bir arama aracı sağlar. Dahası, favori bir menü de var, böylece daha sonra oynamak için en sevdiğiniz istasyonları her zaman kaydedebilirsiniz.

Program, dinlediğiniz istasyondan bağımsız olarak size gelişmiş bir kayıt aracı sunarken MP3, WMA, OGG ve AAC + gibi en popüler web tabanlı radyo formatlarıyla çalışır. Program içeriği otomatik olarak kaydedebilir ve şarkılara bölebilir, ancak aynı zamanda tek bir şarkıyı kaydetmek için özel özellikler içerir. Bir ‘Ayarlar’ ekranı da mevcuttur; bu nedenle, arama sonuçlarını ve sık kullanılanları gruplandırmak, tepsi tıklamasında sesi kapatma, tek tuşlu kısayolları etkinleştirmek veya birden fazla örneğe izin vermek istiyorsanız oraya da bakmalısınız.Program ile ilgili bir başka iyi şey de, belirli bir iş istasyonunda yüklü olan Windows sürümü ne olursa olsun kusursuz bir şekilde çalışırken, çoğu zaman donanım kaynaklarına ışık tutmasıdır. Özetlemek gerekirse, bu program kesinlikle en iyi radyo programlarından biridir. Sadece  radyo istasyonları koleksiyonundan birini değil, aynı zamanda gelişmiş kayıt araçları ve basit bir arayüz sunar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

TapinRadio

Yazan: meto

TapinRadio 2.15.95.9 YAPILAN YORUMLAR