Team-Task-Manager ikon

Team Task Manager 2.39

Team Task Manager – Ekip Yönetimi Programı

 

Team Task Manager, Projeler için etkili ekip işbirliği ve grup iletişimi sağlamanın yanı sıra görev atamasını izlemek için geliştirilmiştir.

Ekip Görev Yöneticisi, büyük bir ekiple bir proje üzerinde çalışırken kullanışlı olabilecek güvenilir bir araçtır. Program, ekip iletişimini, görev izlemeyi ve özel sunucuya bağlantı yoluyla sağlanan ortak bir veri havuzuna erişimi kolaylaştırır. Ekip Görev Yöneticisi, projelerinizi güncel tutmak için gereken süreyi en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Görevleri atayın, bitiş tarihlerini ayarlayın, görev bağımlılıkları ekleyin, dosya ekleyin, ilerleme raporlarını görüntüleyin, belgeleri paylaşın – hepsi sadece birkaç tıklamayla. Windows görev çubuğundaki bildirim uyarıları, bir değişiklik gerçekleştiği anda anında geri bildirim sağlar.Tüm ekip üyeleri bireysel yapılacaklar listesini görebilir ve proje ayrıntılarına erişebilir ve belgeleri paylaşabilir. Yöneticiler kolayca üye ekleyebilir, her proje ve belge için erişim ayrıcalıklarını yapılandırabilir, atanan işleri takip edebilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Ekip Görev Yöneticisi, ekip üyelerini yeni görevler hakkında otomatik olarak bilgilendirir, proje yöneticisine tamamlanan çalışmayı bildirir ve gecikmiş öğeler için hatırlatıcılar gönderir.

Ekip Görev Yöneticisi, ekip üyelerinin dosya sunucusuna erişiminden bağımsız olarak kritik bilgilerin görüntülenmesini, düzenlenmesini ve silinmesini güvenli bir şekilde kontrol edebilen bir belge paylaşım özelliği içerir. Kritik bilgiler merkezi bir yerde saklandığında ve güvenlik altına alındığında güncel bilgileri ekipteki herkesle paylaşmak daha kolay hale gelir.

Ekip Görevi Yöneticisi veritabanı herhangi bir PC’ye yüklenebilir ve Internet bağlantısı gerektirmez. LAN içindeki tüm ekip üyeleri, basit Windows istemci uygulamasını yükleyerek verilere erişebilir. Veritabanı İnternette depolanmadığından, gizli bilgilere yetkisiz erişimi önlemek daha kolaydır. Coğrafi olarak dağıtılmış ekip üyeleri, ağ yöneticisi LAN’ı uzaktan erişim için yapılandırırsa, Ekip Görev Yöneticisi veritabanına güvenli erişim sağlayabilir.

Team Task Manager

 

 

Yazan: meto

Team Task Manager 2.39 YAPILAN YORUMLAR