Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TeamSpeak ikon

TeamSpeak 3.5.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

TeamSpeak – Oyun İçi Sohbet Programı

 

TeamSpeak çevrimiçi oyun, eğitim ve öğretim, şirket içi iletişim, ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişimde kalmak için ideal sesli ve yazılı sohbet uygulamasıdır.

Geliştirici firmanın öncelikli amacı, yüksek güvenlik standartları, mükemmel ses kalitesi, düşük sistem ve bant genişliği kullanımı ile kullanımı kolay bir çözüm sunmaktır. Bir istemci-sunucu mimarisine sahip bu program, binlerce eş zamanlı kullanıcıyı yönetebilir. Etkileyici ses kalitesi, en son sürümde uygulanan gürültü azaltma, en iyi sesi elde etmek için mikrofon ayarlarını yapma olanakları ile birlikte IP üzerinden Ses iletişiminde tercih edilen yazılım olmasını sağlar.

Mikrofon ayarlarını dikkatlice yapın

Yapılandırmak çok kolaydır çünkü TeamSpeak İstemcisi muhtemelen şimdiye kadar oluşturulmuş en iyi organize edilmiş ve iyi belgelenmiş yazılımlardan biridir. Yolun her adımında bilgiler, ipuçları ve açıklamalar sunar. Kurulum tamamlandığında, bir Kurulum Sihirbazı ile karşılaşırsınız, bu nedenle başlangıç ​​ayarlarının yapılması roket bilimi değildir.

Bir sonraki adım, sesinizin seviyesini ayarlayarak (TeamSpeak İstemcisi arka plan seslerini, fısıltıları ve nefes almayı dikkate alır) mikrofonunuzu test etmek ve isteğe bağlı olarak Mikrofon Sesini Kapatma ve Hoparlör Sesini Kapatma özelliğini etkinleştirmek için kısa yol tuşları atamaktır.

Yolun her adımında ipuçları sunulur. Örneğin, takma adınızı seçtiğinizde, yazılım size bunun yalnızca kimliğinizi göstermek için olduğunu ve herhangi bir şekilde bir kullanıcı adına bağlı olmadığını (diğer benzer yazılımlarda genellikle kalıcıdır) söyler.

Program ana Bilgisayar Sağlayıcısından bir sunucu kiralayarak, programın sağladığı Server adresinizi arkadaşlarınızla, ekip arkadaşlarınızla veya sohbet etmek istediğiniz kişilerle paylaşın. Daha sonra, ücretsiz masaüstü istemcisini ve verdiğiniz adresi kullanarak TeamSpeak Sunucunuza bağlanırlar. Böylece sohbet aktif hale gelir.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

TeamSpeak

 

 

Yazan: meto

TeamSpeak 3.5.6 YAPILAN YORUMLAR