Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TeamViewer ikon

TeamViewer 15.42.5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

TeamViewer – Uzaktaki Bilgisayara Erişim Programı

 

TeamViewer, iki bilgisayar arasında uzaktan bağlantı kurabilmenizi sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde uzaktan yardım ve destek sağlayabilirsiniz.

Bir çok durumda bizler de zaman zaman kullandığı bu yazılım ile, uzaktaki arkadaşlarımızın bilgisayar konusunda oluşan sorunları için  çözüm desteği sağlamışızdır. Bu yazılım ile karşılıklı bağlanabilmek için, her iki bilgisayarda da bu yazılımın kurulu olması gerekmektedir. Karşılıklı olarak girilecek şifrelerle güvenli olarak bağlantı sağlayabilirsiniz. Bağlantı kurmanız sadece bir kaç saniye içerisinde gerçekleşir.

Bağlantı gerçekleştikten sonra, sanki karşı taraftaki bilgisayarın karşısında oturuyormuş gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Program ile uzak yardım dışında, bu yazılım sayesinde farklı iki yerdeki bilgisayarlarınızı yönetebilirsiniz. Bir çok yazılım firmaları tarafından, yazılımlara entegre edilerek, iş ile ev veya ofis ile fabrika arasında ki bilgisayarları yönetme imkanı sağlamaktadırlar.

Özellikle cari muhasebe otomasyonu kullanan firmalar, ofisten depodaki bilgisayara veya depodan ofisteki bilgisayara bağlanmak, muhasebe giriş çıkışlarını yönetmek için bu programı kullanabilirler. Bunun dışında, firmalar çeşitli stok otomasyonları ile beraber, depo mağaza departmanları arasında sipariş giriş ve çıkışlarını yapabilmektedirler.

Bu program, uzak bilgisayara erişim amaçlı olarak kullanılan bir çok program içerisinden en popüler olanlardandır. Ücretsiz ve Türkçe olması özelliği ile en çok indirilenler arasındadır.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

TeamViewer

 

Özellikler:

 Ömür boyu lisans
 Hepsi Tek Bir Pakette çözümü
 Hızlı yatırım geri dönüşü
 Ücretsiz Host bilgisayar kurulumu
 En yüksek güvenlik standartları
 Sorunsuz çalışma – güvenlik duvarları aktifken bile
 Optimum performans

 

Yazan: meto

TeamViewer 15.42.5 YAPILAN YORUMLAR