Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Teleport Pro ikon

Teleport Pro 1.72

Teleport Pro – Çevrimdışı Sörf Programı

 

Teleport Pro, sevdiğiniz ve sık gezdiğiniz siteleri, internet bağlantısı olmaksızın çevrimdışı görüntülemek için, bilgisayara indirme imkanı sağlayan bir yazılımdır.

Bir web sitesinde sayfa linklerini tıkladığımızda, sayfa açılma hızı oldukça zaman kaybettirebilmektedir. Bu yüzden siteleri bilgisayara indirmek, bu zaman kaybını ortadan kaldıracaktır. Program sayesinde, bir web sitesini olduğu gibi tüm sayfaları ile bilgisayara indirme ve daha sonra siteyi çevrimdışı gezme imkanı sağlar. İndirmek için aradığınız bir siteyi filtreleme özelliği kullanarak, boyutu, ip yada türüne göre kolayca bulabilirsiniz.

Yerel olarak veya taşınabilir bir cihazda kaydedilmiş indirilmiş bir kopya varsa, bir web sitesinde çevrimdışı gezinme kolayca yapılabilir, ancak zorluk ilk etapta tüm verileri elde etmede yatar. Web tarayıcıları veya diğer adlarıyla web örümcekleri, daha sonra gözden geçirmek için ziyaret edilen web sayfalarının bir kopyasını oluşturma yeteneğine sahiptir.

Program, özellikle bu görev için tasarlanmış birçok özel araç arasında en iyi performansı sağlamayı amaçlamaktadır. Sade, ancak iyi organize edilmiş bir arayüz sayesinde, yazılım anında bütün bir web sitesini indirmenize olanak tanır.

Sizi yeni bir proje oluşturmada en çok yardımcı olacak basit bir sihirbazla karşıladığı için kullanım kolaylığı bu uygulamanın özelliklerinden biridir. Toplamda, görevi tamamlamak ve işi ayarlamak için yalnızca dört adım gerekir.

Desteklenen eylemler arasında, belirli bir web sitesinin tam bir klonunu oluşturmayı, herhangi bir etki alanında belirli dosyaları aramayı ve almayı veya seçilen web sayfalarında hızlı bir anahtar sözcük araması yapmayı seçebilirsiniz.

Oluşturulmadan önce veya sonra projeye uygulayabileceğiniz birçok özelleştirme vardır. Böylece, programın keşfedeceği derinliği, yani yazılımın bakacağı başlangıç ​​noktasından itibaren bağlantı sayısını manuel olarak seçebilirsiniz. Geri alınacak verilerle ilgili olarak, sisteminizde depolanan veri miktarını doğrudan etkilediği için yapmanız gereken önemli bir seçimdir. Uygulama metin, grafik ve sesi tek tek veya toplu olarak kaydedebilir.

Geri alma işlemi devam ederken, istediğiniz zaman durdurabilir veya durdurabilir ve hatta indirilen içeriği keşfedebilirsiniz. Ayrıca, etkinleştirildiğinde hedefi kontrol eden ve herhangi bir dosyanın daha yeni bir sürümü mevcutsa,  kullanışlı bir ‘Güncelleme’ işlevine de sahiptir demektir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Teleport Pro

 

 

Yazan: meto

Teleport Pro 1.72 YAPILAN YORUMLAR