Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Teleport Pro ikon

Teleport Pro 1.72

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Teleport Pro – Site İndirme ve Çevrimdışı Sörf Programı

 

Teleport Pro, sevdiğiniz ve sık gezdiğiniz siteleri, internet bağlantısı olmaksızın çevrimdışı görüntülemek için, bilgisayara indirme imkanı sağlayan bir yazılımdır.

Bir web sitesinde sayfa linklerini tıkladığımızda, sayfa açılma hızı oldukça zaman kaybettirebilmektedir.  Bu yüzden siteleri bilgisayara indirmek, bu zaman kaybını ortadan kaldıracaktır. Bir web sitesini olduğu gibi tüm sayfaları ile bilgisayara indirme ve daha sonra siteyi çevrimdışı gezme imkanı sağlar. İndirmek için aradığınız bir siteyi filtreleme özelliği kullanarak, boyutu, ip yada türüne göre kolayca bulabilirsiniz.

Çevrimdışı tarayıcılar için PC Magazine Editörlerinin Seçimi olan bu yazılım, İnternet’ten veri almak için çok amaçlı  yüksek hızlı bir araçtır. Parola korumalı sitelere erişir, dosyaları boyuta ve türe göre filtreler, anahtar kelimeleri arar ve daha fazlasını yapar. Mevcut olan en kapsamlı ve güçlü web sunucusu olan bu yazılım, günümüzün daha karmaşık web sitelerini kusursuz bir şekilde işler.

HTML5, CSS3 ve DHTML’yi okuyabilen ve tüm sitelerdeki tüm dosyaları gerçekten bulan tek web sunucusudır. Sunucu tarafında görüntü harita keşfi, otomatik çevirmeli ağ bağlantısı, Java uygulaması desteği, değişken arama derinlikleri, proje zamanlaması ve yeniden bağlanma yetenekleri sayesinde Teleport Pro, en iyisidir.

HTML5, CSS3 ve DHTML okuyabilme özelliğindeki bu yazılım, en karmaşık yapıdaki sitelerin tüm dosyalarını bulma konusunda, aynı zamanda bir webspider olarak oldukça başarılı ve hızlıdır.

Teleport

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 Daha sonradan online sitelere göz atmak için,  bir web sitesinin tamamını veya bir kısmını bilgisayara indirme.
 Belirli türlere ve boyutlara sahip siteleri arama özelliği
 Anahtar kelimeler kullanarak arama
 Bir web sitesinin tüm sayfalarını listeler

Yazan: meto

Teleport Pro 1.72 YAPILAN YORUMLAR
  • Ali
    3 sene önce

    İşe yaramaz daha iyisi var

Program Videoları