Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon2

Text Editor Pro 24.1.10

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Text Editor Pro – Metin Düzenleme Editörü

 

Text Editor Pro nedir? Bu program, yalnızca metin veya HTML dosyalarını değil, aynı zamanda sözdizimi vurgulama ve diğer benzer özellikleri içeren bu metin ve kod düzenleyiciyle Python, Perl, Ruby veya Fortran’ı da işlemenizi sağlar.

50’den fazla komut dosyası için sözdizimi vurgulama sunan kapsamlı ve kullanımı kolay bir metin düzenleme aracıdır. Hemen hemen uygulamanın grafik tasarımının ne kadar güzel göründüğünü fark ediyorsunuz. Sadelik ve erişim kolaylığına odaklanırsa. Sık kullandığınız tüm araçlar, ana pencerenin üst kısmındaki araç çubuğunda görüntülenir, ancak sağ tıklama bağlam menüsünden de erişilebilir.

Sizi şaşırtacağı ve dikkatinizi çekeceği garanti edilen, uygulamanın C ++, COBOL, DOT Graph Drawing, DSP, DWScript, Fortran, Foxpro, Java, Perl, Python, Ruby SQL ve çok daha fazlası gibi 50’den fazla programlama dilini desteklemesidir. Tek başına bu özellik, Text Editor Pro‘yu neredeyse tüm programcılara hitap edebilecek paha biçilmez bir araç haline getirir.

Açılır menüden dillerden herhangi birini kolayca seçebilir, yeni bir belge oluşturabilir ve yazmaya başlayabilirsiniz. Uygulama, birden çok açılmış belgeyi işleyebilir ve bunları ayrı sekmelerde görüntüler. Metnin düzeninde açı önemli olduğundan, girintiyi artırıp azaltabilir ve metin satırlarını sıralayabilirsiniz.

Yüzlerce satırlık metinle çalışırken, belirli kelimeleri ve komutları bulmanız zorunludur. Bu konuda size yardımcı olmak için, uygulama size pratik ve güçlü bir arama işlevi sunar. Büyük / küçük harfe duyarlı, yalnızca tam sözcükler ve normal ifade arama modları arasında geçiş yapmanızı sağlar. İçeriği bulmanın başka bir yolu, onu işaretlemek ve ihtiyacınız olduğunda geri dönmektir. Bunun için, belge boyunca birden çok yer imi ekleme seçeneğine sahip olursunuz.

Bir proje üzerinde çalışıp birden fazla taslağını kaydettiğinizde, aralarında neyin farklı olduğunu anlamaya çalışırken çok kolay bir şekilde kafanız karışabilir. İşinizi kolaylaştırmak için, uygulama iki dosyanın açılmasına ve satır satır karşılaştırılmasına izin verir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Text Editor Pro

 

 

Yazan: meto

Text Editor Pro 24.1.10 BENZER İÇERİKLER
Text Editor Pro 24.1.10 YAPILAN YORUMLAR