Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Text Speaker ikon

Text Speaker 3.2.8.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Text Speaker  – Metin Belgeleri Seslendirme Programı

 

Text Speaker, metin belgeleri seslendirmek için kullanacağınız bir programdır. Text ve Word belgeler içeriğindeki metinleri sesli okuma özelliğine sahiptir.

Text Speaker, yerli program indirme sitelerinde pek rastlayacağınız program değildir. İlk defa tanıtımını yaptığımız program, Word, Text ve PDF belgeler içerisindeki metin yazıları seslendirmek için tasarlanmıştır.

Kullanımı oldukça kolay olan bu yazılım, metin belgeleri sesli çeviri anında, yazı içerisindeki imla hatalarını da bulmak içinde kolaylık sağlıyor. Metin belgeleri sesli okuma özelliğini çalıştırmadan önce dilerseniz arka plan müziği ekleyerek daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Dijital sunumlar oluşturma veya Flash animasyonlar yaparken bu programdan yararlanabilirsiniz. Bu noktada seslendirme cümlelerini kadın erkek karşılıklı seslendirme oluşturabilirsiniz. Yüksek kaliteli ses sistemine sahip olan program ile oluşturduğunuz seslendirmeleri farklı ses formatlarında kayıt edebilirsiniz.

Programın seslendirme özelliği Türkçe uyumlu değildir. Türkçe olarak seslendirse de, Türkçe karakter uyumsuzluğu sizi biraz rahatsız edebilir. Ücretli olan programı satın almak isteyenler, buna karşılık $ 29.95 USD ödeyerek alabilirler.

Text Speaker

PROGRAM VİDEOSU

NELER YAPAR?

Bilgisayarınızın ekranınızdaki herhangi bir metni “yüksek sesle okumasını” sağlayın. Düzeltmeyi okurken, sözcükleri yüksek sesle duymak, genel yazım hatalarını yakalamayı kolaylaştırır. Mükemmel dinleme deneyimini elde etmek için perdeyi, okuma hızını ve telaffuzu ayarlayabilirsiniz.

İstediğiniz fon müziğini ekleyin. Bir belgeyi bir ses dosyasına dönüştürürken, Metin Hoparlör arka planda okuduğu metinle birlikte bir MP3 müzik dosyasını çalabilir. Fon müziği gerçek bir profesyonel dokunuş katıyor!

Metin Hoparlörü kelime işlem özelliklerine sahip olduğundan, başka bir programa ihtiyaç duymadan belgeler oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Yüklü bir Word kopyasına ihtiyaç duymadan Microsoft Word belgelerini düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

İster dijital sunumlar hazırlar, ister Flash animasyonunuza ses eklerseniz, hoş, insanca bir sesle sesli anlatım oluşturmak için Metin Hoparlör kullanın. Seslendirme sanatçısı için stüdyo zamanı veya saatlik ücret yok – sadece betiğinizi birkaç saniye içinde bir MP3 veya WAV dosyasına dönüştürün.

Yazan: meto

Text Speaker 3.2.8.0 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları