Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Walking Dead Survivors ikon

The Walking Dead: Survivors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

The Walking Dead: Survivors – Zombi Savaş Oyunu

 

Walker’ların kaynadığı bir dünyada sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda gelişmek için gerekenlere sahip misiniz? Rick, Michonne, Negan, Ezekiel ve Glenn gibi ikonik çizgi roman karakterleriyle yolları kesişerek The Walking Dead dünyasını deneyimleyin.

Walker ordularıyla savaşın ve yaşayanlarla savaşın. The Walking Dead adlı geniş evreni keşfederken hayranların favori mekanlarını ziyaret edin. Bir yerleşim inşa edin, duvarlarını koruyun, savunmanızı oluşturun, erzak toplayın, diğer hayatta kalanları toplayın, ittifaklar kurun, ordunuzu eğitin, lider olarak itibarınızı artırın, diğer oyuncularla savaşın ve en önemlisi… HAYATTA KALIN!

The-Walking-Dead-Survivors-launch

OYUN VİDEOSU

Oyun özellikleri:

  • The Walking Dead: Survivors, Skybound çizgi roman serisine dayanan resmi bir hayatta kalma strateji oyunudur.
  • Resmi Oyun – Rick, Michonne, Negan ve Glenn gibi unutulmaz TWD karakterleriyle karşılaşın.
  • Walker ordularından kurtulun, diğer klanlara karşı savaşa girin, sığınağınızı kurun, ordunuzu toplayın ve bir lider olarak itibarınızı artırın. Strateji Oyunu – Görevler, barınağınızı korumak için hayati ve hayatta kalmak için çok önemlidir.
  • Malzeme toplayın, çiftlik yapın, eğitin, keşfedin, savaşın, yeni kahramanlar toplayın ve grubunuzun tıbbi ihtiyaçlarını karşılayın.
  • Savunma Oyunu – Barınağınız, onu yıkmaya çalışan Walker’ların sürekli tehdidi altında, bu yüzden savunmanızı buna göre oluşturmanız gerekecek.
  • Duvarlarınızı güçlendirin, engelleri yerleştirin, savunma kulelerinizi inşa edin, hayatta kalanların düzenini kurun ve yerleşiminizi Walker sürüsünden ve düşman hayatta kalanlardan korumak için stratejik olarak hayatta kalanların becerilerini tetikleyin! Sosyal Oyun
  • Yürüyüşçüler sadece bir başlangıçtı, ancak Negan ve onun Kurtarıcı çetesi gerçek tehdit! Klanlar oluşturmak için diğer oyuncularla takım kurun.
  • Daha fazla bölge kazanmak ve Negan’a karşı savaşa girmek için bölgede çeşitli klan binaları inşa edin!
  • Yerleşiminizin etrafındaki alanı keşfetmek, yeni konumların, karakterlerin, öğelerin, kaynakların kilidini açmanın ve hatta dünya hakkında daha fazla şey öğrenmenin anahtarıdır.

Yazan: meto

The Walking Dead: Survivors YAPILAN YORUMLAR