Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ThunderSoft Photo Gallery Creator ikon

ThunderSoft Photo Gallery Creator 4.1.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

ThunderSoft Photo Gallery Creator – Fotoğraf Galerisi Oluşturma Aracı

 

ThunderSoft Photo Gallery Creator, interaktif fotoğraf galerisi oluşturmak için en iyi yazılımlardan biridir.

Önceden tasarlanmış profesyonel şablonlar ile 70’den fazla geçiş efekti sağlar. Çıktı için, web sayfanıza gömülü video dosyası veya html5 video ve ayrıca yürütülebilir ekran koruyucu ve swf dosyası olarak yayınlayabilirsiniz. Bu yazılım ile hem kişisel hem de ticari kullanım için fotoğraf galerisi oluşturmak kolaydır. EXE, SWF, HTML, MP4, AVI, WMV, MKV, FLV, MOV, MPG ve HTML gibi çok sayıda formata dışa aktarmayı destekler.Arayüz modern ve sezgisel bir tasarıma sahip, yani deneyimli olsun ya da olmasın her türden insan onunla çalışabilir. Aslında, acemi kullanıcılara daha fazla yardımcı olmak için bir sihirbaz olarak oluşturulmuştur.

Projeniz için bir isim seçtikten sonra galeri için bir şablon seçmenin yanı sıra kimlik, varsayılan boyut, fotoğraf ölçüleri ve kare hızı gibi her birine ait bilgileri görüntülemeniz mümkündür.

Şablon, ikinci adımda tamamen özelleştirilebilir. Daha kesin olmak gerekirse, bir başlık girebilir, ona bir efekt ekleyebilir (uzaklaştırma, döndürme, titreme, üstten uçma vb.) Ve yazı tipi türünü, boyutunu ve rengini değiştirebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraf çerçevesini, düğmeleri ve arka planı yapılandırmanın yanı sıra büyük bir yerleşik listeden küçük resimler eklemek de mümkündür.

Yazılım yardımcı programı JPG, PNG, BMP, TIF, MP4, AVI, MOV, MP3, WAV ve WMA’dan içe aktarmayı destekler. Parlaklığı ve kontrastı ayarlama, resmi kırpma, döndürme veya çevirme gibi birkaç fotoğraf düzenleme seçeneği vardır ve her resim için geçiş efektlerini seçebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

ThunderSoft Photo Gallery Creator

 

 

Yazan: meto

ThunderSoft Photo Gallery Creator 4.1.0.0 BENZER İÇERİKLER
ThunderSoft Photo Gallery Creator 4.1.0.0 YAPILAN YORUMLAR