ThunderSoft Photo Gallery Creator ikon

ThunderSoft Photo Gallery Creator 3.1.0

ThunderSoft Photo Gallery Creator – Fotoğraf Galerisi Oluşturma Aracı

 

ThunderSoft Photo Gallery Creator, interaktif fotoğraf galerisi oluşturmak için en iyi yazılımlardan biridir.

Önceden tasarlanmış profesyonel şablonlar ile 70’den fazla geçiş efekti sağlar. Çıktı için, web sayfanıza gömülü video dosyası veya html5 video ve ayrıca yürütülebilir ekran koruyucu ve swf dosyası olarak yayınlayabilirsiniz. Bu yazılım ile hem kişisel hem de ticari kullanım için fotoğraf galerisi oluşturmak kolaydır. EXE, SWF, HTML, MP4, AVI, WMV, MKV, FLV, MOV, MPG ve HTML gibi çok sayıda formata dışa aktarmayı destekler.

Arayüz modern ve sezgisel bir tasarıma sahiptir, yani her türlü insan onunla çalışabilir, deneyimli olsun veya olmasın. Aslında, acemi kullanıcılara daha fazla yardımcı olmak için bir sihirbaz olarak inşa edilmiştir. Projeniz için bir ad seçtikten sonra, galeri için bir şablon seçmek ve bunların her birine ait kimlik, varsayılan boyut, fotoğraf ölçümleri ve kare hızı gibi bilgileri görüntülemek mümkündür.Şablon ikinci adımda tamamen özelleştirilebilir. Daha kesin olmak gerekirse, bir başlık girebilir, bir efekt ekleyebilir (uzaklaştırma, döndürme, titreme, üstten uçma vb.) Ve yazı tipi türünü, boyutunu ve rengini değiştirebilirsiniz. Ayrıca, büyük bir yerleşik listeden fotoğraf çerçevesi, düğmeler ve arka plan yapılandırmak ve küçük resimler eklemek mümkündür.

Yazılım yardımcı programı JPG, PNG, BMP, TIF, MP4, AVI, MOV, MP3, WAV ve WMA’dan içe aktarmayı destekler. Parlaklığı ve kontrastı ayarlama, resmi kırpma, döndürme veya çevirme gibi birkaç fotoğraf düzenleme seçeneği vardır ve her resim için geçiş efektleri seçebilirsiniz.

ThunderSoft Photo Gallery Creator

 

 

Yazan: meto

ThunderSoft Photo Gallery Creator 3.1.0 YAPILAN YORUMLAR