Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TikTok video uzunlukları yeniden artıyor!

TikTok video uzunlukları yeniden artıyor!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oylanmadı)
Loading...
TikTok video uzunlukları yeniden artıyor

TikTok video uzunlukları yeniden artıyor!

Son yılların en popüler platformlarından TikTok, yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan bu uygulama, son güncellemesinde video yükleme sürelerini üç dakikaya çıkarmıştı. Şimdi ise şirket bu süreyi biraz daha artırmaya hazırlanıyor.

TikTok, görünüşe bakılırsa video yükleme sürelerinde bir hamle daha yapacak. Yakın zamanlı bir rapora göre Çinli firma, sonraki güncellemeyle beraber video sürelerini 5 dakikaya çıkaracak.

Tiktok yetkilisi

TikTok tarafından kullanıcıya giden mesaj yukarıdaki gibi. Görünüşe bakılırsa şirket ilerleyen günlerde yayınlayacağı bir güncelleme ile beklenen bu yeniliği hayata geçirecek. Kullanıcılar bu sayede daha uzun videolar çekebilecek ve süre konusunda kesinlikle rahatlayacaklar.

TikTok’un video sürelerini artıma macerası çok uzun bir süreye dayanmıyor. Çinli şirket 60 saniye sınırını üç dakikaya çıkarmak için Aralık ayında testlere başladı. Ardından Temmuz ayında bu yenilik kullanıcılara sundu. Şimdi ise platform, üç dakikayı da aşarak bu süreyi 5 dakikaya kadar destekleyecek.

 

 

 

Kaynak:shiftdelete.net

TikTok video uzunlukları yeniden artıyor! YAPILAN YORUMLAR