Toolwiz_Smart_Defrag_ikon-removebg-preview

ToolWiz Smart Defrag 1.3.0.0

ToolWiz Smart Defrag – Disk birleştirme yazılımı

 

ToolWiz Smart Defrag kullanarak dosya okuma ve erişim hızını iyileştirmek için bir veya daha fazla disk sürücüsündeki bölünmüş parçaları aynı anda sıkıştırın.

Toolwiz Smart Defrag, parçaları çıkarmak ve dosya erişim hızını artırmak için diski tarayabilen kullanımı kolay bir uygulamadır. Disk birleştirme yazılımı konusunda daha önce hiç tecrübesi olmayan kullanıcılar tarafından bile yapılabilecek sezgisel seçeneklere sahiptir.

Özel bir seçenek veya ön koşul yazılım ürünleri bulunmadığı için kurulum prosedürü minimum zaman ve çaba gerektirir. Arayüz, söz konusu olduğunda, yardımcı program hızla yapılandırmanıza izin veren, düzgün bir şekilde  bir düzene sahip büyük bir pencere olarak açılır.Her bir disk sürücüsünün toplam ve boş alanını analiz ettikten sonra, programın mevcut durumu değerlendirdiği ve bilgisayarı çalıştırmak ve çalıştırmak için ne kadar parçalanma gerektiğini söyleyen analiz işlemine göndermek için bir veya daha fazla bölüm seçebilirsiniz. 

Parçalanmış dosyaların sayısını ve toplam dosya miktarını gösterir, böylece birleştirme adımına devam edebilirsiniz. Burada dikkate değer başka seçenek yok. Birleştirme sonrası istatistikleri size vermek için görevin sonunda hiçbir onay mesajı görüntülenmez. Ancak, disk sürücülerini yeniden analiz edebilirsiniz.

 

Toolwiz Smart Defrag

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

ToolWiz Smart Defrag 1.3.0.0 YAPILAN YORUMLAR