Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TrackView ikon

TrackView for iPhone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

TrackView for iPhone – Akıllı Telefon Lokasyon Tespit Etme

 

TrackView for iPhone, akıllı telefonları bilgisayarla senkronize ederek, telefonun lokasyonunu belirleme imkanı sağlar. Akıllık telefonu bilgisayarla tek google hesabı üzerinden senkronize etmeniz gerekmektedir.

TrackView , bilgisayarınızı ve mobil cihazlarınızı arabanıza, evcil hayvanlarınıza, evinize veya evinizde öğrenmek istediğiniz herhangi bir olaya göz kulak olmanıza yardımcı olabilecek gerçek zamanlı bir izleme sistemine dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir araçtır. Öncelikle belirtmekte fayda var ki aracı kullanmak için en az iki cihazı birbirine bağlamanız gerekiyor, aynı Google hesabına giriş yaparak kısa sürede tamamlayabileceğiniz bir işlem.

Uygulamanın işlevselliğinden yararlanmak için 3G veya 3G ile bir veri planınızın olması gerekmiyor. WiFi, 2G ve daha düşük ağ koşullarıyla da aynı şekilde çalışırken, sinyal çok zayıf olduğunda veya video ve ses iletmek için yeterli bant genişliği olmadığında zayıf video akışıyla karşılaşabileceğinizi unutmayın.

İşlevsellik açısından uygulama basittir ve tek bir tıklamayla iPhone veya Android akıllı telefonunuzun kamerasını sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Ayrıca, canlı görüntüleri alırken görüntüyü değiştirebilir, mikrofonu açıp kapatabilir veya gerekirse Flash’ı dahil edebilirsiniz. Kayıtlar, bu amaçla atadığınız bir dizine TVR formatında ve cihazın adını ve tarihini içeren bir dosya adıyla bilgisayarınızda otomatik olarak kaydedilir, böylece çok fazla uğraşmadan ihtiyacınız olanı verileri bulabilirsiniz.

Dikkate değer başka bir özellik de, örneğin arabanızı nereye park ettiğinizi unuttuysanız, veya çocuklarınızın güvenli bir ortamda olduğundan emin olmak istiyorsanız, kesinlikle kullanışlı olabilecek bir seçenek olan GPS izleme aracı olarak işinizi görecektir.

TrackView

KURULUM VE KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

TrackView for iPhone YAPILAN YORUMLAR