TrustPort Antivirus ikon

TrustPort Antivirus 17.0.6.7106

TrustPort Antivirus – En İyi Antivirüs Programı

 

TrustPort Antivirus,  kişisel bilgisayar için casus yazılım ve virüslere karşı her türlü ideal temel koruma yazılımıdır.

Program, otomatik olarak güncellenir ve bu yüzden her zaman genel olarak en son virüsler, solucan, trojan ve malware türü yazılımlarını engellemek için hazırlanmıştır. Henüz tam tanımlanmamış olan virüslerin saptanmasını sağlar.  Yerleşik güvenli  koruma ile kötü amaçlı yazılımları engeller.

Virüslerden dolayı karantinaya taşınmış bozuk arızalı dosyalar yeniden onarılır ve adlandırılır. Bilgisayarınıza taşınabilir aygıtlarla, sizden izinsiz her hangi bir dosya kopyalanmasını engeller ve bilgisayarlarınıza indirdiğiniz, program, video ve ses dosyası gibi her türlü dosyayı denetleyerek bilgisayarınızı zarar görmeyecek şekilde koruma altında tutar.Ciddi bir virüsün enfekte olması durumunda, programın Antivirüs modülü ile sistem kurtarma diski oluşturmanıza olanak sağlar. Kurtarma diskten işletim sistemini yükledikten sonra, bilgisayarınızı yeniden kötü amaçlı yazılımlardan temizlemek mümkün olacak. Çok sayıda ödüle sahip bu başarılı Antivirüs programı, bir çok alternatif yazılımlara göre en iyilerinden bir tanesidir. Bununla beraber, programın akıllı cihazlarda çalışan sürümleri de piyasaya sunulmuştur.

Piyasada kullanıma sunulmuş çok sayıda popüler antivirüs programları olduğunu her kes bilir. Bu yazılım diğer antivirüs yazılımları arasında, %100 güvenlik sağlama karşılığı olarak ödül almış tek programdır. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile de cazip olan ve ücretsiz sürümü olmayan bu yazılımı deneyerek memnun kaldığınızda sürekliliğine karar verebilirsiniz.

 TrustPort Antivirus

 

 

Yazan: meto

TrustPort Antivirus 17.0.6.7106 YAPILAN YORUMLAR