Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TSR Watermark Image ikon

TSR Watermark Image 3.7.2.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

TSR Watermark Image – Resimlere Fligran Ekleme Programı

 

TSR Watermark Image, fotoğraflarınıza kolayca fligran yazılar  ekleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Çeşitli ortamlarda paylaştığınız ve sahipliğini korumak zorunda olduğunuz fotoğraflar üzerine ekleyeceğiniz yazılarla bu istediğinizi yerine getirmiş olursunuz. Fotoğraf üzerine yazı ile birlikte  “registered” veya “copyright” ekleyerek, fotoğrafınızın tescilli olduğunu ve kopyalanamayacağı konusunda insanları uyarmış olursunuz. Program, fotoğraflara  tek tek filgran ekleyebileceğiniz gibi, toplu olarak resimlere fligran ekleme olanağı sağlar.Böylece fotoğraflarınız, alıntı olarak herhangi bir ortamda izinsiz paylaşılmaz. Test ettiğimiz bir çok fligran ekleme ve fligran ekleme özelliği olan yazılımlar içinde, en beğendiğimiz programlardan başlıca olandır. Türkçe olması ile beraber, fotoğrafları sürükle bırak yöntemiyle işleyebileceğiniz kadar kolay kullanılabilen bir programdır. Önemli ayrıntı; sadece fotoğrafların JPEG olması gerekiyor.

Bu program sayesinde resimlerinizi tescilleyerek tüm platformlarda ve özellikle facebook, twitter, google ve diğer bir çok sitelerde paylaşabilirsiniz. paylaşmak istediğiniz yada tanıtım için kullanacağınız resimlere fligran olarak markanızı yada adınızı eklemek istediğinizde, bu programı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Yalnız Ücretsiz sürümü, sadece kişisel kullanım içindir. İş kullanımı için  Pro sürümünü indirmek gerekir ve tüm özellikleri kullanmak için bir lisans anahtarı satın almanız gerekir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

TSR Watermark Image

Özellikler:

Metin filigran
3D Metin filigran
Görüntü filigran
3D Filigran
WordPress fotoğraf yükleme
Fotoğraf Efektleri
(S), FTP sunucusu kullanarak fotoğraf yükleme
Filigran kaldırmak
Toplu olarak fligran ekleme
Ticari kullanım
Ücretsiz online destek

 

Yazan: meto

TSR Watermark Image 3.7.2.3 YAPILAN YORUMLAR