Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Turbo Play ikon

Turbo Play 2.0.0.4272

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Turbo Play – Video ve Animasyon düzenleme Programı

 

Turbo Play, Profesyonel görünümlü ve çekici içerik oluşturmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir araç seti ile birlikte gelen bir ses, video ve animasyon düzenleme programı.

Turbo Play , size büyüleyici ve yüksek kaliteli içerik oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlayan nihai ses, resim, animasyon ve video düzenleyici ve sıralayıcı olarak tanıtılır. Çeşitli düzenleme araçları ve cömert bir önceden ayarlanmış efekt kitaplığı ile bu uygulama, başkalarıyla kolayca paylaşılabilen animasyonlar ve videolar oluşturmak için yardımcı olmayı vaat ediyor.

Başlatıldığında, Turbo Play bir ses veya video projesi arasında seçim yapmanızı sağlar. Bunu yaptığınızda, kapsamlı çalışma alanını ve tüm düzenleme araçlarını ortaya çıkaran ana arayüz görüntülenir. Şerit tabanlı GUI sayesinde Turbo Play’de gezinmek uzun sürmüyor. Ancak ses, video ve animasyon üretebildiği için kullanabileceğiniz çok sayıda araç var ve bu biraz karışık gibi görünebilir. Ancak, çalışma alanına alıştığınızda her şey daha sorunsuz çalışacaktır.

Turbo Play, birden çok çalışma alanı ve sahneyle çalışmanıza olanak tanır. Medya içeriğini kolaylıkla yönetmenize yardımcı olmak için sınırsız sayıda parça ve katmanın yanı sıra birden çok zaman çizelgesi elde edersiniz. 3D içerikli animasyonların yanı sıra videolar, resimler ve metinler içeren bir sunum oluşturabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz tüm medya dosyalarını, düzenleme alanına sürükleyerek, video kesme, birleştirme, geçiş efektleri ve daha bir çok işaretçileri kullanmak üzere projeyi başlatabilirsiniz.

Bu program, GPU tabanlı donanım hızlandırma özelliğine sahiptir ve klipleriniz için çeşitli yüksek kaliteli efektler ve geçişlerle birlikte gelir. After Effects eklentileri ve OpenFX efektleri için bile destek sunar. Ses düzenleyiciye gelince, sınırsız sayıda parça ve çoklu zaman çizelgesi ile çalışmaya da izin verir. Polimorfik parçalara sahiptir ve VST 3.x, DMX, ASIO ve Uzaktan Kontrol desteği ile birlikte gelir.

Yerleşik karıştırıcı, medya akışına izin verir (yerleşik bir akış sunucusu ve bir RTP sunucusu/istemci mimarisi aracılığıyla) ve yardımcı bağlantı noktaları ve n-boyutlu tavalarla birlikte gelir. MIDI desteği, klavye eşleme ve öğrenme ve çok bantlı VST yapılandırması içerir. Çok çeşitli ses efektleri kitaplığı da mevcuttur: Turbo Play, gürültü azaltma, ses filtreleme, yankı, sıkıştırma özelliklerine sahiptir ve ne olursa olsun, güçlü bir ekolayzır sunar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Torbo Play

 

Yazan: meto

Turbo Play 2.0.0.4272 BENZER İÇERİKLER
Turbo Play 2.0.0.4272 YAPILAN YORUMLAR