Bilsoft ikon

ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı 3.0

ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı

 

ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı, basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandıracak. Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz.

ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı, ile hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz. Cari Takip Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7′ den 70′ e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir. Cari Takip Programı küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.Kurulum :  Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirip çalıştırınız. Antivirüs programı veya Güvenlik duvarınız açık ise programın kurulumu için yetki izni isteyebilir. Bu ekran karşınıza gelmesi durumunda “İzin Ver” seçeneğini seçip kurulumu tamamlayınız. Program kurulduktan sonra masaüstüne kısayol atmaktadır. Programa ilk girişte kullanıcı adınız  bilsoft, şifreniz ise  1234  dür. Programa girdikten sonra kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Kaynak: Bilsoft.Com

ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Toplam Puan

Yazan: meto

ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı 3.0 BENZER İÇERİKLER
ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı 3.0 YAPILAN YORUMLAR

 • meto
  8 ay önce

  Kullanıcı adı: Admin
  Şifre:1234

 • YAĞIZ
  8 ay önce

  kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmiyor