Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ultra Virus Killer 10.11.12

Please wait...

Ultra Virus Killer – Malware Casus Yazılım Temizleme Programı

 

Ultra Virus Killer, ücretsiz bir Malware Temizleme ve Sistem Onarım Programı olarak bilgisayarınızın güvende olmasını sağlar.

Program, kolyaca yüklenen ve birden çok görevi yerine getiren başarılı modüller ile beraber kullanımaktadır. Bilgisayarlarda bir antivirüs programı olsa da, ilaveten bu tür bir program kullanma gereği bulunuyor. Zararlı yazılımlar her zaman antivirüs tarafından görülmeyebilir. Bu tür programlar gözden kaçan zararlıları tespit ederek, onları güvenli olarak kaldırmanızı ve kayıt girdilerini onararak bilgisayarı optimize etmenizi sağlar.

Kurulumu kolay olmakla beraber, son derece kullanışlı bir arayüze sahip programdır. Tüm virüs enfekte olmuş dosya, klasörler, kayıt defteri ve sürücüleri dezenfekte eder. Ayrıca bir sistem bakım programının yapabileceği optimizasyon işlemlerini yapabilecek kabiliyette olması nedeni ile, bilgisayarın virüs yüzünden zarar gören dosya, klasör ve diğer donanımlarının hatalarını da onarır. Reklam virüslerini kaldırmak için de bu programa ihtiyacınız olacaktır. Hemen indirip kullanabilirsiniz.

Ultra Virus Killer

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Ultra Virus Killer
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Ultra Virus Killer 10.11.12 BENZER İÇERİKLER
Ultra Virus Killer 10.11.12 YAPILAN YORUMLAR