Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UltraISO ikon

UltraISO 9.7.6.3829

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

UltraISO – ISO Oluşturma Programı

 

UltraISO, CD’ler, DVD’ler, PS2 ve XBOX ve daha fazlası için disk görüntüleri oluşturma imkanı sağlayan ve dönüştürme yapan bir programdır.

Disk görüntüsü terimi, optik disk, sabit sürücü, USB flash sürücü, teyp sürücüsü veya hatta disket gibi birçok veri depolama ortamını ifade eder. Oluşturma süreçleri, kaynağın sektörlere göre% 100’lük bir kopyasını içerir ve bu da hem içeriğin hem de yapının tamamen kopyalanmasını sağlar. Disk görüntülerinin dosya biçimleri, belirli topluluklardaki standart görüntü biçimleri kadar popülerdir.

Kapsamlı görüntü dosyası desteği:
Her belirli dosya biçiminin kendi özel yazılım kategorisi olduğundan, disk görüntülerinin bunları verimli bir şekilde yönetmek için kullanılabilecek araçları vardır. En çok tercih edilenler PowerISO, CloneCD, IsoBuster, Blindwrite, MagicISO Maker, WinImage veya WinISO’dur. Bu özel yazılımın yanı sıra, birçok kullanıcı belli sebeplerden dolayı bu programı tercih ediyor.

UltraISO‘nun ana özelliklerinden biri, desteklediği çok çeşitli disk görüntü dosyası formatlarıdır. Bu, ISO, BIN, CUE, MDS, MDF, NRG, CCD, IMG, UIF veya VCD gibi genel formatların yanı sıra ASHDISC, BWT, BWI, DAA, DMG, HFS, IMA veya C2D gibi daha az popüler formatlardan oluşur. Buna ek olarak, uygulama toplam kırkın üzerinde format ile diğer birçok disk görüntüsü türünü destekler. Ayrıca, yazılım yukarıda belirtilen dosya türlerinden herhangi biri arasında kolayca dönüştürebilir.Oluştur düzenle, çıkar ve yaz: 
Program, disk görüntü içeriğinin oluşturulması, düzenlenmesi, çıkarılması ve yapısının yönetimi için tüm araçları tutan klasik ve temiz bir arayüz sağlar. `Dosya ‘menüsünün` `Yeni’ ‘alt menüsü,` Veri / Önyüklenebilir CD / DVD Görüntüsü`, `UDF / XBOX DVD Görüntüsü`,` PS2 CD / DVD Görüntüsü`, `Hibrit / Unix gibi etkileyici bir seçenekler paleti sunar. Linux / Ses / Karışık Mod CD Görüntüsü` veya Disket / Disk Görüntüsü.

Uygulamanın ana penceresinin bir diğer önemli menüsü, dönüştürme, montaj, yanma, kontrol, doğrulama, sıkıştırma veya test ihtiyaçlarınızı karşılamak için esprili bir araç koleksiyonu tutan “ Araçlar ” menüsüdür. Önyüklenebilir disk görüntülerinin “ Disket / Disk Görüntüsü Yap / Yaz ” veya `Çoklu Önyükleme CD / DVD’si Yap ‘gibi tüm temel yardımcı programlarınız için kendi menüleri vardır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

UltraISO

 

 

Yazan: meto

UltraISO 9.7.6.3829 YAPILAN YORUMLAR