UltraMixer_Free_ikon-removebg-preview

UltraMixer Free 6.2.7

UltraMixer Free – Ücretsiz DJ Programı

 

UltraMixer Free, çeşitli dijital dosyalardan gerçek zamanlı olarak ses karışımları oluşturmak için yardımcı olabilecek kullanımı kolay bir uygulamadır. Çalışmayı çok kolaylaştıran sezgisel arayüzü sayesinde hem deneyimli hem de yeni başlayanlar tarafından kullanılabilir.

Program MP3, WMA, PGG, WAV ve hatta CD gibi çok çeşitli ses formatlarını destekler. Buna ek olarak, isteğe bağlı olarak AAC / M4A dosyaları için destek sunabilir, böylece istediğiniz herhangi bir şarkıyı çalabilirsiniz.

Temel olarak bir DJ aracı olarak nitelendirilen UltraMixer Free, ‘vinil’ pikaplar yerine iki dijital panele (veya ‘SoundPlayers’) sahiptir. Bu, parti, restoran veya eviniz gibi her türlü etkinlik veya konum için kullanabileceğiniz anlamına gelir. ‘Mikser’ kartı, ‘Ekolayzer’ ayarlarını ve ses seviyesini kolayca ayarlamanıza veya sadece sesi kapatmanıza olanak tanır. Ayrıca, bir şarkının perdesini değiştirebilir veya bir dosyayı döngüde çalabilirsiniz.

‘FileArchive’dan, kullanmayı planladığınız tüm müzik dosyalarını’ SoundPlayers’a veya her ikisine birden yükleyebilir veya bunları eşit veya rastgele dağıtarak çalma listesine ekleyebilirsiniz. Ayrıca, şarkıların ID3 etiketlerini düzenlemenizi sağlar. UltraMixer Free, M3U çalma listelerinin içe ve dışa aktarılmasını da destekler, böylece önceden oluşturulmuş dosyaları her seferinde yeniden başlamak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz.

Uygulama, tam ekranın yanı sıra sistem tepsisinde de çalışabilir ve ayar yapmanız gerektiğinde ancak diğer etkinliklerinizi etkilemeden erişmenize izin verir.

UltraMixer Free ile istediğiniz zaman DJ gibi hissedebilir, her zaman hayal ettiğiniz şekilde müzik çalabilirsiniz. Bu harika aracı, parça karıştırma becerilerinizi çok kısa sürede veya çok kısa sürede geliştirmek ve geliştirmek için de kullanabilirsiniz.

UltraMixer_Free

 

 

 

Yazan: meto

UltraMixer Free 6.2.7 YAPILAN YORUMLAR